За автоматично поставяне на ъпгрейди на дървета и обори

Дискусията в/ъв "Общи проблеми" е започната от yanina494949 на 3.6.26.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. yanina494949

    yanina494949 Редовен

    защо не може автоматично да се поставят ъпгрейдите на дървета обори специални а само ръчноyanina494949
     
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    има промяна. поставяш направо ъп без основа
     
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, какво разбираш под автоматично поставяне? Поставяне с помощта на помощна техника (комбайн) ли? За всички дървета/обори ли става въпрос или за някое конкретно? След скорошното нововъведение (клик) не е необходимо поставянето най-напред на основа и след това на ъпгрейд/подобрение върху основата. А ако имаш основата, направо поставяш ъпгрейда/подобрението.
    И за да разбера за какво всичко питаш, ще помоля за още едно уточнение ще помоля - какво според теб е "специални". Приятна игра!
     
  4. -helixme4o-

    -helixme4o- Обитател

    Аз не мога с техника да поставям ъпгрейди на обори и работилници,даже и на дървета ID25015633
     
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, вече ъпгрейдите се поставят директно на полетата, ако притежаваш съответната основа. Приятна игра!

    П.П. https://board-bg.farmerama.com/threads/Подобрения-за-удобство.27822/
     
  6. denislav4o216

    denislav4o216 Обитател

    Защо при поставяне на вранарник 5 неонов, не ми дава да поставям другите подобрения, дори обикновените обори ( врани )?
     
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, ако нямаш наличен обикновен обор, показва наличните ъпгрейди като невъзможни за поставяне. В твоя акаунт са поставени на две от полетата 8 Вранарник V: неонов. Разполагаш с 1 Вранарник IV: розов, 3 Вранарник III: червен, 30 Вранарник II: оранжев, 1 Вранарник I: жълт, но нямаш повече Вранарник, затова не можеш да поставиш тези подобрения. Хубав ден!
     
    denislav4o216 харесва това.
  8. змей_горянин

    змей_горянин Подрастващ автор

    Добро утро,

    Не мога да поставям директно ъпгрейд на дърво с техника на плантация въпреки наличната основа. :( Удобството липсва. ;) На други полета не съм пробвала, не ми се е налагало, но предполагам, че навсякъде е така.

    ID: 11116223
     
    лудакрава1 харесва това.
  9. Бисквитка-ММ

    Бисквитка-ММ Редовен

    При мене също не се става. Само по стария начин - основа после ъпгрейд.
     
    лудакрава1 харесва това.
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравейте,
    сигурни ли сте, че използвате правилния бутон за поставянето на ъпове+дървета едновременно? Т.е. този:
    [​IMG]

    Защото ако се използва този бутон примерно се вижда следното:
    [​IMG]
    И ако искам да поставя подобрено дърво "Смокиня...", то хващам ъпа и го поставям на полето.

    А ако се използва другият (който е за поставяне само на подобрения при вече поставени основи на полето), се вижда ето това:
    [​IMG]
    И тъй като нямам поставени дървета "Смокиня..." на полето, виждам подобрението зачеркнато, т.е. не мога да го използвам.

    Само ще добавя, че играя в браузър (Мозила Файърфокс) и нямам никакъв проблем с новия начин на поставяне на ъпнати дървета и/или обори, вкл. в менажерия/манифактура/разсадник.

    Хубав ден!
     
  11. Бисквитка-ММ

    Бисквитка-ММ Редовен

    Благодаря за нагледното обяснение!
     
    лудакрава1, mushnu4ka и змей_горянин харесват това.