Разговори за какво ли не (не по темата или на място за небъбрене)

Discussion in 'Разговори за това - онова (хоремаг)' started by tanyamery, Nov 28, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Сандъците Пиколо : при някои играчи снасят много често Подаръчен палет, Дърво за ЛГ и други хубави неща. При други, като мен, само плява и нищо полезно. Случайния принцип на БП е настроен така, че на едни дава по много от всичко, при други нищо или в годината 2-3 пъти нещо хубаво. Трябва да се промени нещо. Не знам какво, но случайния принцип не е добре настроен.
    Ще те допълня Танче: сандъците, които получаваме от небесните редове до скоро даваха много добри неща. Напоследък и това се промени. БП затяга кранчето във всичко та а дано се излъжем да купуваме кошничи и други щуротии. Карай да е весело :)
     
  2. червената_шапчица

    червената_шапчица Старши болярин

    Тази сутрин, обирайки Фара, съм много озадачена - "Скуп-а-Палуза" /255 х нивото ТО/ТрТО, 16ч.,1х2/ даде ТО почти 4 пъти повече от "Цветни мелодии" /145 х нивото ТО/ТрТО, 21ч., 1х1/. Параметърът точки х нивото ли е променен на "Скуп-а-Палуза"?

    П.П. Дори дава с близо 50% повече и от "Паника в пещерата". o_O
     
    Last edited: Oct 10, 2024
    monkey100 and DILQNADELI like this.
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, да, на трите предмета от събитието "Ледени удоволствия" са удвоени точките и това току-що е отразено в темата с предметите от тази година. Хубав ден!
     
    monkey100 likes this.
  4. milena7004

    milena7004 Изключителен талант

    И такааа, докато чакам да разбера номера на пазара си се чудя дали някой би могъл да помогне,като пусне на пазара ,ако има излишни Морски хамстер-2 бр.,Мегалодон-1,Рис.лаборант-1,Мишок компютърен специалист-3(тоя пък никога не ми се е пръквал,а и на пазара не съм го срещала),Кихащ хамелион-1,Златно магаре-1,Крава млечен път,Спестовно прасе,та нещо от тези,защото установих,че за предстоящият куест "Зъбата нощ" храната,която имам ще е недостатъчна за изиграването му,а единственото място от където мога да се сдобия със супер-храна е от тези няколко незавършени куеста със селекции.Благодаря,предварително на тези,които биха се отзовали:)

    П.П.Вече знам номера на пазара си №14,а сега,който има желание и възможност...Аз също бих могла да върна жеста на този,който се е отзовал,ако има липсващо селектирано от високо ниво,стига и аз да го имам.
     
    Last edited: Oct 10, 2024
    monkey100 likes this.
  5. monkey100

    monkey100 Подрастващ автор

    А в магазина с оранжевите ФМ монети погледна ли? От там, ако не ме лъже паметта, на месец се вземаше към 150 СХ.
     
    Last edited: Oct 10, 2024
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, на 14 пазар си. Приятен ден!
     
    milena7004 likes this.
  7. milena7004

    milena7004 Изключителен талант

    Благодаря от сърце:)

    Взела съм я още на първи:)
     
    mushnu4ka likes this.
  8. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    А сандъците в плевнята изтупа ли? Също ако имаш билети за колелото и си поиграеш и от там може да падне супер храна.

    Също така в магазина има приемливо предложение в стартовите пакети: за 1,49 евро 60 СХ.
     
    Last edited: Oct 10, 2024
  9. milena7004

    milena7004 Изключителен талант

    Мдаа,първо с тях започнах,а реални пари не смятам да влагам в игра,която съм започнала да играя,рекламирана като "напълно безплатна"През годините в, които играя(14+) е имало къде-къде по-смислени неща и не съм се вързалаxDТа сега ли?
     
    kakata13 and tanyamery like this.
  10. червената_шапчица

    червената_шапчица Старши болярин

    Добре щеше да е да бъдем информирани своевременно за тази промяна, а не да го разбираме случайно и постфактум. Хубав ден!
     
  11. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    не е счетено за важен факт, имайки предвид, че промяната е в полза на играчите, а не в техен ущърб. Добро утро и спорен ден!:)
     
  12. червената_шапчица

    червената_шапчица Старши болярин

    Добро утро!
    Да, така е, в полза на играчите е, но като не се знае за нея, предмета събира прах в менюто, а не е на полето. А промяната е била факт още при това събитие:
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Изобилие-от-куестове.25551/

    Спорен ден!
     
  13. -niksan-

    -niksan- Господар

    Трябва като влезнеш във вазичката и там по някъкав начин да разбираш че дадени цъкалки дават точки по нивото.Толкова много имам че не ги знам коя за каво е вече.С нещо да се отбелязва .
     
  14. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Добро предложение! Даже трябва да се вижда и колко точки по нивото дават, така няма да се получават ситуации като по-горната.
     
  15. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Ако по време на въпросното събитие (или преди започването му) бяхме получили инфомация за промяна, още тогава бихме коригирали инфото и бихме информирали играчите. Но това не беше така.
    Хубав ден!
     
  16. staneli

    staneli Старши болярин

    Да се включа и аз в дискусията:). Напоследък ползвам опцията за сортиране при декорациите "Добив на ТО"- системата подрежда най-изгодните цъкалки за ТО според техните параметри. И те така се ориентирам в множеството цъкалета, иначе нямам време нито да ги диря, нито да ги смятам и т,н.
    Но, добре би било и при визуализацията на параметрите да изписва и колко ТО по нивото дава дадена цъкалка.
     
  17. .water.

    .water. Обсебен

    Преди да пиша днес исках да потвърдя твърдението си.В началото и аз събирах повечко като си мислех ,че така шанса за нещо хубаво е по-голям напоследък като имам 5-6 сандъка ги залагам днес заложих 6 пръкна ми се вълшебна шапка лола дърво Танц на листата немъртво Подаръчен пакет и Термални извори . Пробвай два _пъти заложи по малко може пък да ти се падне нещо свястно.
     
  18. червената_шапчица

    червената_шапчица Старши болярин

    Буреноска likes this.
  19. DILQNADELI

    DILQNADELI Господар

    xDxDxDФенка!!!
     
    Буреноска likes this.
  20. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    палче горе:pxDxDxD