Bigpoint продаден на Youzu Interactive

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от pineapple87 на 27.3.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
?

Как ще се отрази тази промяна в развитието на Farmerama?

Гласуването е завършено на 19.6.16.
  1. В положителна насока

    4 глас/а
    15.4%
  2. В отрицателна насока

    4 глас/а
    15.4%
  3. Времето ще покаже

    18 глас/а
    69.2%
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    В началото на тази седмица стана ясно, че китайската фирма Youzu Interactive ще закупи и придобие на 100 % германската фирма Bigpoint разработчик на нашата любима игра Farmerama. Какво Ви е мнението за тази промяна? Дали играта ще влезе в плановете на новите шефове и ще продължи своето развитие. Определено на мен ми е притеснено, защото се влюбих в тази игра и тя е част от ежедневието ми. Ще е много жалко ако това е началото на края. Споделете мнението си в тази тема.
     
  2. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Избрах "Времето ще покаже". Няма да прибързвам с мнение засега, ще изчакам да видя какво ще се промени. :)
     
  3. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Никой незнае какво ни готви бъдещето....ще поживеем и ще видим....неискам и да живея с притеснение за акаунта си...това е нещо, което не зависи от мен и ако някой в Китай реши да го вземе няма какво са се направи. Най- да си извадя изводи и вече да не играя подобни игри. Най-вероятно ще си цъкам Фарминг Симулатор на спокойствие , без претиснения че работя чужда собственост.

    п.п. Има една приказка "На нов шеф и малко прасе не се радвай, защото не се знае каква свиня ще излезе от тях!...." xD И все пак чашата ми е наполовина празна.
     
    Последна редакция: 27.3.16
  4. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Чак пък любима игра...
    Хич и не ме е грижа - да става каквото ще. Ако решат да намалят милионите точки поне наполовина - да вдигнат нивата на 400-500 все ми е тая.
    Не влагам реални пари така че не ми пука.
    Тоя дето си дава реалните пари за глупости дето не може и да ги пипне - да му мисли.
     
  5. desi232

    desi232 Посланик

    ама защо мислиш че ние влагаме реални пари,всичко сме постигнали с много труд
     
  6. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Че то и спортните състезания, театъра, киното, концертите, тв предаванията и т.н. тях не можем да ги пипнем...


    Гласувах "Времето ще покаже", не мога да преценя.
    Но ми се играе, надявам се това да не се промени.
     
  7. cerecelko

    cerecelko Подрастващ автор

    В крайна сметка никой не знае какво ще се случи от тука нататък всички трябва да бъдеме оптимисти все пак !!! Друго не мога да кажа времето ще покаже !!!!!!
     
  8. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Според мен ще има доста промени.Дали за добро или за лошо"времето ще покаже"
     
    тралала, georgiev и lion8080 харесват това.
  9. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Моля моля можете да пипнете филмите и музиката като си ги купите/запишете на сд или двд.
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.