храна за киви

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от barbados4o на 12.1.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. barbados4o

    barbados4o Прохождащ

    ами не е ли време да се измисли нов състав на тая храна? тези лаврови клонки просто принуждават купуване на готова храна и поставят хора, които ги имат, в позиция на монополисти! нека съставките да са скъпи, но общодостъпни!
     
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    достъпно е самото киви, което по цена не се различава много от тази на храната. Освен това има и един куест - "Загадка от другия край на света", който ти дава като награда 120 броя храна за киви на 3-то ниво. Можеш да го изпълниш и да си набавиш храна оттам...
     
  3. krasik

    krasik Прохождащ

    А какво да правим когато приключим с "Загадката от другия край на света ", крайно време е тези лаврови клонки да се появят от някъде ?
     
  4. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Появяват се на 95 -то ниво :D , сори, но това е заслужено предимство на големите нива, макар че както Кобрелия е написала по горе закво ти е храна за киви като животното е по - евтино? ;)
     
  5. lati24

    lati24 Младши експерт

    ако имаш супер храна давай ---аз така правя
     
  6. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Сега проверих - може да се меля храна за кивита и без да си това 95 ниво, дава си достъп до рсурса и си хвърчи.
    Иначе не е кой знае колко мисля иска 4 лаврови клонки на 1 брой храна.
     
  7. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    и как може да правиш храната,без даси стигнал 95 ниво,я ми обясни как става това че немога дасе сетя
     
  8. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Тези лаврови клонки останаха в играта от едно събитие преди време. И аз имам малко и пестеливо правя храна за киви, когато не купувам от пазара с надеждата скоро да вдигна 95 ниво. Само 31 милиона ми остават. :p
     
    -niksan- харесва това.
  9. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Аз мисля, че щом всеки над 2 ниво, може да закупува загадачни обори, трябва да може и да мели храна за тях.
    И при произвеждането на продукти от занаятите е по-добре да си ги купиш, отколкото да ги произведеш.
     
  10. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Това е спорен въпрос според мен.
    Действам и по двата начина - и произвежда, и купувам. А даже понякога и продавам продукти от производства (ако преценя, че си струват усилието).