ужасяващ букет

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от meche_boez на 4.11.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. meche_boez

    meche_boez Стажант

    Хапнах си един ужасяващ букет, след това си насадих лунна роса и демонско цвете, но времето за растеж не ми намаля. Защо? Това се случи и в двете ми ферми.
    ID 12904400 и ID 13585806
     
  2. stafi

    stafi Подрастващ автор

    И при мен е така! Какъв е проблема?
     
  3. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Колегите вече са информирани и работят по проблема.
     
  4. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    ОК, ясно е, че нищо не става леге артис напоследък :(
    Интересно е обаче какво, или по-точно кого ще изработят?!
    Искаме си предполагаемите бонуси!!!
     
  5. mite63

    mite63 Подрастващ автор

    И ПРИ МЕН,УЖАСЯВАЩИЯ БУКЕТ,НЕ МИ НАМАЛИ ВРЕМЕТО!!!!!!! ID:48776108
     
  6. buba.georgieva

    buba.georgieva Младши експерт

    ИМАМ ПРОБЛЕМ С УЖАСЯВАЩИЯ БУКЕТ!!!! НЕ МИ НАМАЛИ ВРЕМЕТО НА РАСТЕНИЯТА!!!!!!! ID:44043811
     
  7. mell

    mell Редовен

    Предполагам повечето играчи са прочели съобщението, че при активиран ред от Хелоуин и напр. ужасяващ букет бонусите не действат. Но въпросът ми е защо колегите преди да пуснат даден куест не тестват????? Активирането на бонусите и тяхното НЕДЕЙСТВИЕ остава пак за сметка на играчите. Да си оправят бонусите и да дадат КОМПЕНСАЦИЯ.
     
  8. crazyfreak82

    crazyfreak82 Младши експерт

    както винаги поредното осиране този път ТРЯБВА КОМПЕНСАЦИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯя
     
  9. krassimira

    krassimira Напреднал

    Цели 2 ужасяващи букета сложих и нищо!Времето си тече и тече и .....!Вероятно в следващите 24 часа ще е така!Здраве да е!Поздрави на всички съпричастни!
     
  10. Mankata

    Mankata Подрастващ автор

    Ами аз да ви кажа,че не зависи дали си обрал реда от Хелуин !! В бързането не съм си го обрал и букета ПАК не действа!!! Таааа.... очакваме да видим с какво ще ни компенсират , а не само да се уакват . Предния път ни оставиха на сухо >:(>:(>:(
     
  11. krassimira

    krassimira Напреднал

    Ами аз да ви кажа,че не зависи дали си обрал реда от Хелуин !! В бързането не съм си го обрал и букета ПАК не действа!!! Таааа.... очакваме да видим с какво ще ни компенсират , а не само да се уакват . Предния път ни оставиха на сухо >:(>:(>:(
    [​IMG]
    [​IMG]
    ']Mankata, преди 7 мин Подаване на сигнал
    Добре,че ми напомни да се жалвам при германците-тя водата е евтина и сега е студена направо ще се прекарам![/URL]
     
  12. krassimira

    krassimira Напреднал

    Благодаря на екипа!
    Всичко се променя!
    Поздравления!
     
  13. mell

    mell Редовен

    Какво стана с компенсацията???? В другите игри на Бигпоинт им дават компенсации - напр. Dark orbi. ИСКАМЕ СИ КОМПЕНСАЦИЯ!!!!!
     
  14. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Чакаме отговор,когато имаме такъв ще Ви кажем.
     
  15. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Гледам удължили са времето на пълнолунието до 21 часа и са върнали букетите и саксийте по плевните, но това за мен не е никаква компенсация.
    Пояснявам защо:Винаги няколко минути преди края на евента слагам най-дългорастящото растение преди бяха духове
    сега е осемчасовата гъба и по този начин сама си удължавам времето за сеене на страшните растения.Като сложа в 16 часа
    гъбата с вода и букет пада на около 6 часа и до 22.00 часа най-късно е готова.
    Утре почва евент и трябва да се засее нещо поне 17 часово-ръж или спелта за да стартира подобаващо
    с изкачащите предмети, така че 21.30-22.00 часа най-късно трябва да съм ги засяла и няма как да ползвам удължението на евента.
    Ако засея духове или гъба в 21.00ч.ще са готови към 3ч. през ноща и няма кой да ги бере.
    По този начин губя изкачащи и пак съм ощетена за комикс евента.Що се отнася за букетите те и без това са си наши и са длъжни да ни ги върнат.
    Така, че за мен Биг Пойнт пак най-нахално се направиха на ударени с мокър парцал и си затвориха очите за истината,
    която всъщност е - УДАРЕНИТЕ сме ние.
     
    mell, AIDA_78, Mankata и 2 други харесват това.
  16. baiete

    baiete Болярин

    Аз не виждам да са ми върнали нещо . Може ли някой да ме светне точно какво са ми върнали ID: 10471591
     
  17. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    И при мен букета си е заминал безвъзвратно. Днес активирах нов букет, но си го купих от пазара - възстановен нямам.
     
  18. sisiko1980

    sisiko1980 Стажант

    Същата работа е и при мен ID: 19390310
     
  19. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравейте! Ще ви помоля да се свържете със Съпорт, за да се извърши проверка и при установена липса да се начисли ужасяващия букет.
     
  20. munci1991

    munci1991 Обитател

    [​IMG]

    Цербер давa 450 тр тo


    oпрaвeтe cи инфото