специален пазар

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от -niksan- на 12.1.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Имам една страхотна идея,да се въведе сектор специален пазар,Там да можеш да пускаш оферти от селектирани животни,пускаш на пазара оферта от някое сектирано животно,но и упоменаваш кой може само да го купи.
    И при влизане на пазара на дадения човек отива сектор специален пазар и там да излизат офертите който може да купи който са само за него.
    Може между съседи и приятели да се въведе специален пазар,на който само да се търгува между съседи и приятели,но ако пуснеш дадена оферта за даден играч пак само той да може да е купи,може да се договарят съседите помежду си.
     
    sinsi88, sladost89 и черешка харесват това.
  2. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    идеята ти неструва измисли нещо по приложимо -.--.--.- колко време ти отне да измислиш подобна глупост а.
     
    fermer4eto77 харесва това.
  3. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    Нещо подобно предложих преди време само че за специални дървета и животни само че останах не разбрана-щом можем да подаряваме на приятели продукти от занай. квартал зашо да не можем и от плевнята с 1 бутон да подаряваме и произведени животни ,плодове или нещо друго нали в крайна сметка човек не може да има(притежава)всичко а ако има добри съседи които да му помогнат в труден момент кое му е лошото
     
  4. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Понеже сте ме затъркали с гумичката аз пак ще си напиша, НЕ подкрепям идеята, изкована е повече за лична облага отколкото за приятели и съседи.
     
    Valkaaa76 харесва това.
  5. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист

    Пушинга боде очи чак:)
    Тц, и аз не подкрепям...не че има шанс да отиде нейде и да я разгледат:)
    Има много добри идеи които чакат с години. Надали изобщо някой се занимава с този рздел...
     
  6. sm0uk3r

    sm0uk3r Стажант

    хахах..............таз идея трябвало ли4ен пазар да се наименуваxD против
     
    Каспаретка харесва това.
  7. baiete

    baiete Болярин

    Каква е тази глупост ? Дано не си се затормозил много докато я мъдреше . Голямо против . :sleepy:
     
    черешка, sinsi88 и sladost89 харесват това.
  8. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Ако беше предложил бартерен пазар между съседи, давам сол получавам захар, защото имам тонове и не я ползвам, щях да те разбера, но този вид пазар ми заприлича на продажба между мои фермиxD, да не може никой да ми купи стокатаxD
    ЕДВА ЛИ НЯКОЙ ЩЕ ОБЪРНЕ ВНИМАНИЕ НА ТАКОВА НЕЩО, няма смисъл от такова предложение
     
  9. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    трябва да го из пипам още,но няма да го приемат.
    и твой то, сол за захар няма да го възприемат,защото няма кой да им купува солта и захарта после.
     
    sinsi88, sladost89 и черешка харесват това.
  10. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист

    О, език свещен...
    Приятелю, както и да го "из- пипаш" този явния пушинг НЯМА да мине:)
    Хората не пасат трева- немците още по малко. Достатъчно възможности има за бързо развитие и правене на МП в играта, защо са тези хитрини на дребно?
    Или ти се падна златно магаре от колелото на неподходяща ферма и няма как да го прехвърлиш ли?
    Продай селекциите , накупи занаяти и пак си кяр , не се мори да откриваш топлата вода- немците отдавна са пуснали ТЕЦ-о.
    С най - добри чувства...
     
  11. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    седяло, седяло, че на магарето "чуш" казало...........! -.-
    Ако зависи от мен, тази идея навън от форума няма да излезе! Да не казвам, че и тук не й е мястото...o_O
     
    !ЕЛИЯ! харесва това.
  12. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист

    Ми казвай де...за туй си там туренаxD
    Не знам колко души трябва да минат да намекнат пушинга, даже си позволих да дам акъл как и да го направи индиректно:)

    п.п. В този ред на мисли- наистина ли ще ИЗЛЕЗЕ от форума тази"идея"?:)Да ти подаря един стийн-моп?:music:
     
  13. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    ами изтрий я?
     
    sinsi88, sladost89 и черешка харесват това.
  14. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Съгласна съм но при условие, че примерно: ако на общият пазар модната пчела е 17 млн., на специалният, точно упоменатият играч да има право да я купи, но за 20 млн. - там ДДС - то да е повече и т.н.8)o_O8)
     
  15. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Аууууу сакън! Да не вземе да излезе това като идея за ДДС върху цената. :p
     
    tutifruti9 харесва това.