руна на дървото за банани

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от -niksan- на 30.8.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. niki_k

    niki_k Стажант

    и аз съм за идеята. даже имам предложение във фермата да се отвори още едно поле. примерно след изпълнение на определен куест. много ни станаха оборите и няма къде да ги побираме
     
    илиана и feniks160 харесват това.
  2. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    баце намали малко звездите те данепадат от небето xDxDxDнякои фермери несме толкоз работни щеима даги събираме с години
     
    илиана, mell, fermer4eto77 и още 1 човек харесват това.
  3. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    ако зависи от мен щях да направя на всяка звезда да получаваме по един банан.
    това е идея за нова руна,немците може и повече бройки на звезди за банани да сложат.
     
    sinsi88, sladost89 и черешка харесват това.
  4. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Такааа...да видим - бих прежалила половината си артък звезди за златни банани. Честно казано, вижда ми се множко, но няма как и вълкът да е сит, и агнето цяло ;)

    ПП: -niksan-, не можа ли да пуснеш анкета?
     
  5. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    не знам как се пуска анкета?
     
    sinsi88, sladost89 и черешка харесват това.
  6. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Разгледай тук Публикуване на гласуване, би трябвало с редакция да можеш да я добавиш. Мисля, че така повече хора ще вземат отношение :)
     
  7. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    разгледах го,но не можах да видя как се въвежда анкета или да редактирам с добавяне на анкетата.
     
    sinsi88, sladost89 и черешка харесват това.
  8. mamahadi24

    mamahadi24 Стажант

    Твърдо съм ЗА идеята звезди за банани дано се осъществи а не да остане само като замисъл и да не се осъществи
     
  9. mell

    mell Редовен

    Твърдо ЗА идеята. Звездите са прекалено много. 86 ниво съм и не съм отворила и 1/3 от дървото, защото не ми стигат звезди - а редовно играя всички евенти /и то изпълнявам всички задачи/. Помислете и за играчите , които са на по-ниски нива или са в играта по-малко от 1 година.