разширяване на торище

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от xari_myri на 7.11.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    имам едно питане как мога даси разширя торището в момента ми сабира 300 тор ана пазара гледам чесе продават по 500 600 тор наведнъж как става тази работа примен повече от 300 нестава моля за малко инфо по вапроса :cry::cry:
     
  2. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

     
  3. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    благодаря за бързия одговор xDxD
     
  4. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Оооо, удоволствие беше да ти оДговоря :p:D
     
  5. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    одговор хахахаxDxDxD
     
  6. ddss79

    ddss79 Стажант

    как става така, че един потребител има едновременно 14 предложения на пазара от по 600 бр. тор?
     
  7. Привет, примерно е купувал на по ниска цена и е предлагал на максималната, един вид си е "складирал" тор, премиум играчите могат да правят до 20 предложения на пазара.
     
  8. desi77slava

    desi77slava Прохождащ

    имам аз от преди 3 дни да речем оферта за тор, непродадени към моента, и мога пак пусна 10 нови оферти, така ли...ограничението за ден ли е тогава...или на мен нещо ми убягва
     
  9. ddss79

    ddss79 Стажант

    благодаря :)
     
  10. Привет, в такъв случай можеш да пуснеш още 9 оферти (или 19 ако си премиум).


    Моля, за нищо. Усмихнат следобед!
     
  11. desi77slava

    desi77slava Прохождащ

    с две думи един играч има повече от 10 защото е премиум играч, а относто количеството..потребител пита как има 600...на оферта..специало за торта май нема как са 600...е не съм го видяла , но щом пише явно е така
     
  12. Привет, пак премиум.
     
  13. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    това става като купуваш оферти със 600 бройки, пускаш ги на най-високата цена, после когато се вдигне цената на торта преди да достигне цената, на която си пуснал своите оферти, ги изтегляш от пазара и ги пускаш пак на още по-висока цена.
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.