проблем с предаване на занаятчийски стоки

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от yanbibiyan на 3.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. yanbibiyan

    yanbibiyan Стажант

    преди малко предадох 1 нектар от манго и портокал и 3 черешови чийзкейка ,но не ми отчете!показва ми,че имам да достигам до края на нивото още 11202 точки и така си стои,а с предаването на стоките трябваше да премина нивото на бахамарама
     
  2. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Черешовите чийзкейкове дават точки опит за фермата. Само нектар е с тропически точки опит.
     
  3. vankata333

    vankata333 Прохождащ

    не видях тема с моя проблем и затова пиша тук,моля да ме извините за това
    от няколко дни забелязах, че не получавам продукти от занаята, които ми се пращат като подаръци
    ид 51727792
     
  4. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Има още един акаунт със същото име , подаръците отиват там.Ако желаеш да си промениш името на акаунта, обърни се към колегите от съпорт, да проверят какво може да се направи.
     
    tutifruti9 харесва това.
  5. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Когато от съпорт променят името на акаунта, после вечно изписва, че играч с такъв никнейм не съществува, аз го направих и сега съжалявам. После бозата е още по-голяма.Може да пробвате да пратите съобщение на
    mimi-05- да видите какво изписва. Не се заяждам, за тези които не ме познават, просто искам да споделя с играчите и екипа, какво се случва от опит, защото скоро минах по този път. Акаунта преди това беше cucu1.
     
    Последна редакция: 7.9.14
  6. vankata333

    vankata333 Прохождащ

    как се е получило това, нали не може да се регистрира ферма, ако ника се повтаря?
    подаръците ще ми се върнат ли?
     
  7. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Не, предметите не могат да бъдат върнати.
     
  8. vankata333

    vankata333 Прохождащ

    значи не съм само аз
    писах писмо на фермата със същото име и то бе изпратено, но за съжаление никакъв отговор:mad:
    може би не влиза редовно, защото при опит да го поканя за съсед,ми изписва, че отдавна мързелуваxD
     
    tutifruti9 харесва това.
  9. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Да аз също опитах така, ефекта е нулев. Аз също недоумявам, как се регистрира ферма със акаунт, който вече съществува, кога изобщо е било възможно това.
     
  10. vankata333

    vankata333 Прохождащ

    и аз се учудих как се е получило. нооооо явно тук е възможно:mad:
    лошото е, че много баници и чатни заминаха тамxDи по-лошото е , че не могат да се върнат:mad:
    аз съм пиле и всичко, което ми изпраща ментора,заминава на другата ферма:mad:дори и писмата
     
    tutifruti9 харесва това.
  11. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Опция има пак, но схемата е сложна. Пишеш на съпорт да ти сменят никнейма на повтарящия ник с нов, за повече яснота я кръщавам с 1
    После влизаш в новия, демек 1, и от там пращаш поща на фермата, която искаш, кръщавам я с 2.
    След това отиваш във ферма 2 и прочиташ пощата, то пак ще дойде със стария никнейм на ферма 1, добавяш си го към приятели и след това изтриваш всички предишни пощи и всичко, което е по - старо от един ден, на този ник, оставяш само това писмо, и този, който си добавил последно.
    Така вече изпратените ти подаръци, ще отиват във фермата, която искаш.
    Не знам дали ме разбра, ако нещо има да питаш, питай спокойно.

    ПП Към екипа, попитайте защо така се получава, това не е редно..., поне така мисля аз де. Защо след като се смени никнейма, пак изписва стария, а новия не съществува, макар с него да се логвам в играта?
     
    Последна редакция: 8.9.14
  12. vankata333

    vankata333 Прохождащ

    разбрах всичко, но реших да зарежа фермата, отколкото да си играя да сменям никаxD
    ако можеше да се сменя по-лесно и да нямаше повече проблеми да, но при толкова главоболия, не:mad:
     
  13. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Ти решаваш, аз като знам, колко нерви и средства съм вложила, съм като семейно обвързана с фермата.
     
  14. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, Цвети! Сега проверих акаунтите и все още съществува cucu1, докато другото име/ник е на акаунт на 2ро ниво /mimi-05/ и е на съвсем друг играч или поне имейл-адреса е друг. Според мен не е направена промяна на ник на акаунта...
    Такова объркване се получава, когато се смесят две различни азбуки - латиница и кирилица. Например акаунт ЗАХО може да бъде написан с половин латиница и половин кирилица. Това е причината според мен...
     
    tutifruti9 харесва това.
  15. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител


    Факт е, че аз се логвам в играта с ник mimi-05-
    има две тирета, преди и зад цифрите, изцяло на латиница, но ако искаш, мога да ти дам и ай дито. Дори, когато се логна, пак ми пише стария ник, който е cucu1 той пак беше на латиница.
    За мен това вече не е проблем, защото направих всички онези врътки, дет ги изписах по - горе, просто питанката ми беше, защо като си пращам поща на mimi-05- изписва, че няма такъв играч, а в същото време, не мога да пращам и на cucu1, защото този ник се повтаря, и подаръците отиват на другото място, при другия cucu1.
    Ето това ми пише - Играч: cucu1ID: 35085036
     
    Последна редакция: 9.9.14
  16. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    през панела, изписвайки ник mimi-05- ми казва, че "не е открит играч с такъв ник"...
    Нямам представа как се е получила цялата бъркотия, явно само логин ника е сменен, но не и на самия акаунт...
    Помня ти случая...
     
    Последна редакция: 9.9.14
    tutifruti9 харесва това.
  17. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Именно, за това говоря... А аз се логвам с него

    Мога да ти дам и парола, после ще си я сменя, да видиш, с този ник и паролата как си влизам и си играя перфектно без проблеми
     
  18. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    вярвам ти напълно, .....
     
    tutifruti9 харесва това.
  19. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    От моя страна, смятайте темата за изчерпана...

    Поздрави