проблем с новия евент

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от elliss_bg на 8.10.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Здравейте, за изпълнение на задача 2 при предаването на хабанеро се изисква 120, но успях само 100 при условие, че имам налични. Бутона достави е неактивен, моля да проверите. ID 36037319
     
  2. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Здравей,

    В момента на задача 2 злато бутона е активен и ми позволява да предам 120 бр. Пробва ли със стандартните процедури?
     
  3. vida_bl

    vida_bl Обитател

    сутринта стартирах първа задача,изтекоха само 5 часа,таймера спря и ми се начислиха някакви награди.Моля за проверка,защото имам активирани бонуси.Нали не мога да стартирам втората задача преди тези 24 часа .Вземете си наградите и си ми дайте времетоИД2033009
     
    Последна редакция: 7.11.14
  4. Предаден е проблемът.
     
  5. vida_bl

    vida_bl Обитател

    мога ли да обера,ще ми се отчетат ли точките

    П.П. Ще получа ли отговор какво да правя?Растението е готово,времето на бонусите и комбайна тече,ама за моя сметка
     
    Последно редактирано от модератора: 7.11.14
  6. precakaniq

    precakaniq Прохождащ

    Здравейте! И аз имам същия проблем като vida_bl. Сега влизам във фермата и ми липсва таймера отброяващ ТО от задача 1.Бях събрала около 33207 ТО и ми оставаха около 12 часа. В момента имам начислени някакви награди, но основната ми липсва - т.е. не съм изпълнила задачата! Очаквам по - бърза реакция, т.к. времето е ТО, а то лети. Не съм обрала и продукцията си и нещата отиват към необратим провал - и отново за моя сметка!
    Играч: precakaniqID: 14091237
     
    vida_bl харесва това.
  7. bobibmw3

    bobibmw3 Прохождащ

    Здравейте,стартирах таймера преди около 3 часа и като предадох продуктите 2 пъти,таймера ми спря и го активирах отначало......нищо не разбирам.....ид7536145
     
  8. tarzan285

    tarzan285 Прохождащ

    Аз имам същия проблем, но с тази разлика, че го забелязах късно и си обрах реколтата. В куеста ми показва, че времето ми изтича, независимо, че съм пуснала таймера тази сутрин, а ТО от последното обиране не са отчетени.
    Играч: tarzan285 ID: 25007429
     
  9. Проблемът е предаден, работи се по отстраняването му. Като научим нещо ново, ще ви информираме.

    П.П. Проблемът е отстранен, влезте отново в играта и трябва всичко да е наред.
     
  10. baiete

    baiete Болярин

    Стартирах таймера преди около 2;30 часа и предадох продуктите 1 пъти,сега влизам и таймера ми го няма >:( задачата е приключена няма как да се спре направо ми пецакахте стратегията оправете нещата и ми възтановете таимера :mad: ID: 10471591 дало ми е само 1 парти билет искам обяснение :(
     
    dima73 харесва това.
  11. patylancho

    patylancho Прохождащ

    Проблемът не е отстранен,играя в две ферми куеста и съм стартирал таймера по едно и също време в едната са изминали 13 часа,а в другата вече да изминали 2,43 часа.ID:11755500 моля за проверка,това е на фермата която е прескочило влемето.
     
    Последна редакция: 7.11.14
  12. dima73

    dima73 Подрастващ автор

    нищо не е наред след малко трябваше да набавя и последните точки ,влизам и няма таймер :(
     
  13. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Прецакаха ми организацията.Искам да си довърша задачата,не ми трябват частичните награди.Къде ми е таймера?
    ID 27377615
     
  14. kontrol21

    kontrol21 Прохождащ

    И аз имам същия проблем! Изчезна ми таймера и не мога да продължа напред!Начислена ми е мижава част от наградата от задача 1 , продукцията ми седи необрана, бонусите активирани, на комбайна всяка минута му намаля горивото! Прецакаха ни селскостопанската година! Премии няма да има - поне тези които искаме за които се бъхтим цял ден! Оправете ПРОБЛЕМААА!
    Играч: kontrol21ID: 10165126
     
  15. baiete

    baiete Болярин

    При мен си го има още проблема пост номер 10 :mad: ID: 10471591
     
  16. biory

    biory Прохождащ

    Хайде и при мен същия проблеммм! Какво правим! Няма ми таймера, продукцията е готова, бонусите ми изтичат, какво правимммм! Да си лягам ли или надежда има все пак? Моля, за по - бърз отговор и действия!
    Играч: biory ID: 18923983
     
  17. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Колегите все още обсъждат какво ще правят, тъй като проблема се появява многократно. Все още чакаме постоянно решение. Личното ми мнение е да не берете. Така или иначе ще върнат времето от където е спряло и ТО ще бъдат запазени, но ще трябва да чакате още една реколта.
     
  18. devil*83

    devil*83 Прохождащ

    е браво , обрах си продукцията и изненада таймера изчезнал . Вложих доста супер тор и за какво , за минимална награда - за пореден път който се прецакал , прецакал , очаквайте да се оправят нещата - а дано ама надали за пореден път бъг пойнт е направо върхът:mad:
     
  19. zarko73

    zarko73 Прохождащ

    Играч: zarko73ID: 42751557 - и при мен проблема е същия 9 няма го таймера , а съм стартирала първата задача преди 6 часа.
     
  20. sad2000

    sad2000 Стажант

    sad2000ID: 14182073-таимера изчезна предварително а какво е начислено незнам моля проререте