предложение за женитба

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от muca72 на 2.10.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. muca72

    muca72 Прохождащ

    здравейте,опитах се да пратя годежни пръстени на съсед,но се оказа,че имам предложение за женитба,на което не съм отговорила,но не знам от кой е?Как мога да разбера,за да отговоря?
     
  2. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей,
    ти си направила предложение за брак ,но не е прието още.
     
  3. kosdas

    kosdas Анализатор

    по колко предложения за брак могат да се правят:inlove:
     
  4. Едновременно по едно, но ако не се приеме можеш да предложиш отново на следващия/ата кандидат/ка.
     
  5. kosdas

    kosdas Анализатор

    значи може да си направя нещо като харем така ли8)
     
  6. е, не, ама можеш да опитваш докато нацелиш подходящата половинка или да ги сменяш както се казва "като носни кърпички" ;)
     
  7. kosdas

    kosdas Анализатор

    май не ме разбра аз вече имам една женитба приета може ли още или не
     
  8. Не, не може. Ти нямаш пръстени за да предложиш, а ако друг се опита да ти предложи - каква мъка, избраникът на сърцето ти вече е намерил половинката си...:p
     
  9. muca72

    muca72 Прохождащ

    Аз пратих едно предложение,но кандидата ми отказа.После когато се опитах да пратя на друг ми изписа,че имам вече предложение за брак,което не съм приела.Аз не съм разбрала,че някой ми е пратил и въпроса ми беше как мога да разбера кой го е пратил,за да мога да го приема?
     
  10. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Ти си изпратил/а предложение за брак на последния играч от съседите ти(не искам да слагам ника -39 ниво е играча).
     
    Последна редакция: 2.10.14
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.