помощ

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от ПЕПО1226 на 27.10.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ПЕПО1226

    ПЕПО1226 Стажант

    моля помогнете ! опитвам се да влезна във фермата си но ме засипват реклами за онлайн игри реших че е бъг но се случва сама за фермерама как да се отърва от тях
     
  2. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, ако си с Гугъл хром, можеш да ис сложиш тази програмка (https://chrome.google.com/webstore/detail/adblock/gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom), спира рекламите.
    Имай предвид, че ако искаш (и можеш в момента) да гледаш кино в града, то тогава трябва временно да спреш програмата, за да ти пусне клипа в киното.
     
  3. ПЕПО1226

    ПЕПО1226 Стажант

    Влизам през мозила .Дори сега за да отговоря се борих с рекламите.Казвам "борих"защото ми преча да се добера до форума
     
  4. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

  5. pakost70

    pakost70 Прохождащ

    Здравейте,от неделя не мога да вляза в играта,отваря ми до някъде и толкова.Ако може помогнете,благодаря!
     
  6. ПЕПО1226

    ПЕПО1226 Стажант

  7. Привет, при нас е изчистено каквото може. Опитай сега да се логнеш.