полета за засаждане

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от grueva на 6.10.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. desi232

    desi232 Посланик

    споко,не се сърдя,ама наистина едно ще ми дойде много добре хахах :)
     
  2. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Ние...тоест двамата ли,нал знаеш бисквитена торта и всичко мисля:pxD
     
  3. tani1980

    tani1980 Полубог

    Торнадо, ти като видиш торта и спираш да мислиш, тогаз ако ти е кеф изпълняваш желания и капризи... xD;):p
     
    Торнадо73 харесва това.
  4. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    А то за някой неща мислене ми не требва ,кат завъртя големата гега то .......минал съм хиляди пациентки(фермерки) сама работи пущинта:pxD
     
  5. tani1980

    tani1980 Полубог

    Значи варианта "ако ти е кеф" отпада и се заменя с " ако ти хареса". А пък "пущината" значи изпитана и качествена марка с времето, щом никоя не се е оплакала. xD
     
  6. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Ми има 4 марки,Мерцедес,Самсунг,Гегата на Торнадо и.....всички останали;)xD,от първите три рекламации нямаxD
     
    tani1980 харесва това.
  7. pif4o335

    pif4o335 Кандидат за признание

    Е как да няма, първата марка ми къса нервите от 3 години. Ако и третата марка е като първата мани, мани... За втората не казвам нищо, щото ползвам айфон :inlove:
     
  8. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    То ако ти дам третата марка не ти тряя айфон при такава антена а и вози по 500 кил. на един дъх:pxD
     
    bayVasil харесва това.
  9. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Байо да ти метна едно рамо;) ако избере третата ич нема и идва на акъл за първите две:music:
    Малко а са отпелсна ама гледам, че са ни измислили нова копка за бонус код, сигур са очакват големи посирания та да ни е на сгоджаxD
     
    Торнадо73 харесва това.
  10. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    хахах.........прав си васе, ко избере третата с оня дефект през рамо, с който се са туря, дирекно на четвърта ще минеxD
     
    Последна редакция: 7.10.15
    bayVasil харесва това.
  11. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Добра памет булка ,наш колко мед са ми носили само кат я видят на рамо....;)xD
     
  12. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    хахах.....верно ли бе буряxDмале, те нещата били много злеxDсега си обяснявам що всичко около сладкото са върти;)
     
    bayVasil харесва това.
  13. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    здравейте искам да попитам таз година няма ли да има ,,празник на реколтата,,или аз съм изпуснала това събитие
     
  14. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Не си го изпуснала. :) Май се очаква през месец ноември, но все още няма слухове за него.
     
    -.kiki12345.69- харесва това.
  15. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    здравейте колеги,не му е мястото но все пак да питам тез събаки(кученца) дето ни пазят нивите имали начин да ги прибера в кучкарника не е че не са симпатични но ще ми изъхне зарзавата от препикаване
     
  16. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Прочети тук - клииииик.
     
    -.kiki12345.69- харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.