полета за засаждане

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от grueva на 6.10.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. grueva

    grueva Стажант

    Мисля, че е време да се пусне още едно поле, както направихте на острова. Има много обори и дървета, и не остава място за засаждане на растенията. Благодаря.
     
  2. pif4o335

    pif4o335 Кандидат за признание

    Това ако е предложение, но просто е пуснато в неправилния раздел - ПРОТИВ :)
     
  3. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    В грешния, или пък в точния раздел (за чесане на езиците), без значение - против, против, против! Стига с тези нови полета бе, хора! И съществуващите са повече от достатъчни! Няма как да наизвадим едновременно де що "богатства" сме наблъскали в менюто и да бълваме продукция безспир, да копаме и сеем в несвяст, и да ни увеличават непрекъснато исканите бройки от нови и нови растения, и да въвеждат още нови и нови дървете и обори, и т.н. и т.н....догога? Играта наистина става все по-тежка и тромава с тези непрекъснати и неконструктивни нововъведения, и отдавна вече загуби своя чар!
     
  4. НощенБяс

    НощенБяс Кандидат за признание

    ми то целта е да има малко и подбор, реши какъв искаш да си, земевладелец или животновъд, дървета ли ще гледаш или ще сееш и жънеш, сложи на едното поле обори, на другото дървета, на третото сей, всичко наведнъж не може да има, като има евенти ще сменяш полетата иска се раздвижване промени, стратегия е играта не само блъскай и сей бери чисти на мене и две полета да ми дадат няма да ми стигнат да си опразна склада от обори и дървета. Тъй че малко се иска и странична работа;)
     
  5. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    против
     
  6. desi232

    desi232 Посланик

    аз съм за ново поле на фермата,има място където да се сложи
     
    Торнадо73 харесва това.
  7. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Абе то място има, но е безсмислено. Против. Против. Против. Против. Против.
    Не е възможно всичко да се произведе лично. Днес произвеждам едно, утре друго. И пазар има. Продавам нещо, което ми е в повече или на сметка, купувам каквото си нямам.
    Отделно аспекта за още по-тромава игра, за още повече искани бройки, за още повече цъкане.
     
  8. фермерчетовики

    фермерчетовики Професионалист


    МНОГО СЪМ ПРОТИВ. Извинете за вика ама и тези ми стигат.
     
  9. desi232

    desi232 Посланик

    на мен не ми стигат
     
  10. era8593

    era8593 Стажант

    Съгласна съм за ново поле. Наистина много са дърветата и животните пък много малко остава за засаждане.
     
    desi232 харесва това.
  11. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Всъщност не едно ами 3 полета още да пуснат все ще са недостатъчни :) ,човешкото око е ненаситно ;) повече полета означава повече бъгове както и завишени бройки на изкачащи и брой растения за куестовете,ако някой си мисли че може да си произведе всичко необходимо много бърка,затова има пазар аз на тебе ти на мене;);):)
     
    -.kiki12345.69- харесва това.
  12. tani1980

    tani1980 Полубог

    Бате, колкото и да обясняваш все тая. Човешката алчност и лакомия край нямат, пуста душа ненаситна.... :( Та да изкрещя и аз - ПРОТИВ, ПРОТИВ, ПРОТИВ !
     
    Торнадо73 харесва това.
  13. desi232

    desi232 Посланик

    това че искаме още едно поле не значи че сме алчни,на мен не ми стигат защото има вече прекалено много дървета и обори
     
  14. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Дес с тая скорост на вадене на нови неща няма как да смогнеш с полетата то Гранд Каньон да монтират все ще е недостатъчно,мисля колежки бяха дали примерни неща чието производство и продажба ще ти помогне да имаш пари за нещо което ти е нужно но пък нямаш място;):)
     
    -.kiki12345.69- харесва това.
  15. desi232

    desi232 Посланик

    едно ми е достатъчно дори зная за какво ще го ползвам
     
  16. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    Не .....каныона ами и на Марс да ни пуснат все ще е малко.Съвет към колегите купете си повечко бр. от всеки вид овошки напълнете хамбара същото със обори и производства и след това подържаите определено количество да в началото ще е трудно но на кой му е лесно всичко накрая опира до приоритети
     
    Торнадо73 харесва това.
  17. desi232

    desi232 Посланик

    аз на две садя,а горската поляна е само с дървета,до в склада има още и искам едно за обори
     
    Торнадо73 харесва това.
  18. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Значи ако се излъжат да пуснат 2 полета щи объркат контиката :pxD
     
  19. tani1980

    tani1980 Полубог

    Ами ще й объркат, едва ли. Деска веднага ще оползотвори и него, пък може и за още да пита. Тя е трудолюбива фермерка. :) Трябва да я наградят с медал . :) Деси, не се сърди, не е заяждане, но лафчето на Мечо Пух "Колкото повече, толкова..." тука носи само повече проблеми , бъгове и ядове.
     
    desi232 харесва това.
  20. desi232

    desi232 Посланик

    абе те нека поне едно да пуснат, па ние ще го мислим
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.