пакет техника

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от kosdas на 26.3.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. kosdas

    kosdas Анализатор

    този промо пакет техника за 30 дни за 1,99 евро може ли да се закупи с СМС
    и ако да как
     
  2. Привет, като цъкнеш на офертата ти се отварят възможните начини за плащане и между тях няма плащане със СМС, за съжаление.
     
  3. kosdas

    kosdas Анализатор

    благодаря за отговора жалко с банките не се понасяме
     
  4. За нищо, приятна вечер!
     
  5. ravengard

    ravengard Подрастващ автор

    Последна редакция: 26.3.15
  6. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

  7. ravengard

    ravengard Подрастващ автор

    Е супер, вече си имаме и "специални" оферти за определени акаунти. И какви са условията за спечелване на такава оферта? Както и да е явно няма да ме огрее, затова затваряйте темата. Лека вечер от мен!
     
  8. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    За всеки акаунт, в който не е плащано , периодично има промоционални оферти.
     
  9. nikol0376

    nikol0376 Прохождащ

    Добър вечер .Искам да попитам къде е офертата за комбайна-1.99
    не го намирам.Проверете моля ви, икам да си купя.Доколкото зная остават 9 часа.Благодаря ви. ID: 1404233

    Лека вечер

    Не се вижда в магазина.

    Имам само оферта 14;99.
     
    Последно редактирано от модератора: 27.3.15
  10. Styx

    Styx Guest


    здравей, влез от прозореца в играта. от ляво на екрана имаш икона/часовник/, цъкни на нея, там ти се отварят меню, цъкаш на иконата с комбайна - изписва "пакет помощна техника" и от там ти се отваря офертата за 1.99, цакаш долу на купи и продължаваш.
     
  11. nikol0376

    nikol0376 Прохождащ

    Добро утро.Не ми излиза,само офертата за 14,99
    явно нямам късмет.Приятен ден.

    П.П. На прозореца ми няма излиза само играта,проверете .Има някаква грешка.
     
  12. Привет, офертата (за наше съжаление) не е за всички играчи, а за такива които нищо не са купували, явно не си от тях. Усмихнат ден!
     
  13. nikol0376

    nikol0376 Прохождащ

    Усмихнат ден!
     
  14. venila

    venila Подрастващ автор

    Здравейте!Направих паричен превод за техниката.Какво трябва да направя от тук нататък ,защото ми е за пръв път и не съм запозната?
     
  15. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, паричните преводи отнемат 3-4 дни до получаването им. Ще трябва да изчакаш поне толкова и ако евентуално не ти бъде начислен пакета, се свържи със Съпорт на плащанията, като ще трябва да приложиш и снимка на разплащателния документ /разписката от банката/.
     
  16. venila

    venila Подрастващ автор

    Благодаря,но не знам как да се свържа със този Съпорт.Къде се намира?
     
  17. Styx

    Styx Guest

  18. venila

    venila Подрастващ автор

    Под рамката на играта има надписи -начало,медии и т.н. и накрая комюнити.Влязох там и имаше форум и съпорт .За този съпорт ли става въпрос?Не съм руса ,но нещо трудно схващам.
     
  19. Styx

    Styx Guest


    цъкни тук - Съпорт
    и като ти се отвори прозореца отгоре на "моля избери" от падащото меню задай - проблем с разплащането.
     
  20. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    След като натиснеш показания бутон, трябва да избереш и опция "проблеми с плащанията" за да отиде писмото ти в правилния раздел:
    syport.png
    Изчакай обаче поне два дни след като си направила плащането.
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.