относно супер-храната

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от shmatkaaa91 на 31.7.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. shmatkaaa91

    shmatkaaa91 Младши експерт

    Здравейте! Доколкото четох из форума не видях подобен на моя въпрос .. та да си го задам .. няма ли някакъв начин супер храната да се мели и в бахама- мелницата ? ? ?
     
    ProletY харесва това.
  2. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Здравей,

    За сега няма такава възможност :(
     
  3. _Gem_

    _Gem_ Младши експерт

    Здравейте!

    Пък аз да попитам: не може ли при селектиране да се използва по една СХ, не по две?
    Не стига че е скъпа, не стига че се мели по 9 часа, не стига че отиват по 300-400 броя (по много груби сметки) за един куест и ... най-важното ... на това велико събитие ТОП-а след толкова игране с множество котки да се падне 1 (една) едничка супер храница?
     
    ProletY, baiete и krassimira харесват това.
  4. ProletY

    ProletY Редовен

    Права си.Котки, котки и после...Копай с мотиката и не се бой... И при мен стана така. Само едничка супер храна.Бая големи късметлии са тия в топ 1000.И храни си имат и какво ли не.Ама ний, ний дето имаме мозък в главите си и не си даваме парите за картинки.Нека никой не се обижда, ама хич не е честно.Всъщност никой не е казал че ще честно деo_O
     
  5. ProletY

    ProletY Редовен

    Уф, права си ама нали за СХ искат и домати и орехи, и царевица, а пък те не растат на бахамарамата.Е па нищо пак си права.То и на мен ми беше щукнала преди време подобна идея.
     
    shmatkaaa91 харесва това.
  6. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    имаше такава идея и сме питали дали ще има възможност да се мели супер храната и на острова. Отговорът беше отрицателен...
     
  7. shmatkaaa91

    shmatkaaa91 Младши експерт

    Ами да се направи така , че за мелене на супер храна на острова да се искат неща , растящи на острова... а пък храната ще си е една и съща :) .... но да , не зависи от нас.....
     
  8. tani1980

    tani1980 Полубог

    Мечтай си, няма лошо... И аз искам да мелим там, ама от немско се опъват като балкански магарета, щото ще им избягат кинтите.
     
    shmatkaaa91 харесва това.
  9. shmatkaaa91

    shmatkaaa91 Младши експерт

    Ясно ми е .... нека мечтаем пък не се знае догодина по това време какво ще стане :D :D :D