оплакване

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от kosdas на 25.8.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. _Gem_

    _Gem_ Младши експерт

    Кой ред дава ЯМЧ? Уж играя всичко пък нямам такъв :(
     
  2. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    25000 ТО
    10000 ТрТО
    1 Ябълково-морковено чатни
    Повторно активиране - след 48 ч.


    [​IMG]
     
  3. _Gem_

    _Gem_ Младши експерт

    10х, sm0uk3r71 !!!
    Точна както винаги :inlove:
     
  4. misugi24

    misugi24 Подрастващ автор

    к
    Култивирам карамфил от доста време получих 6 бонуса след това само ми връща карамфил искам да питам дали имам шанс да взема и другите бонуси например 25%супер тор или да се отказвам
     
  5. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    и примен се получи същото ими писна дасе набутвам и се отказах
     
  6. Катерина

    Катерина Прохождащ

    То с отказване не се получават нещата. Някои играят по 6 месеца за един бонус. Но ... всеки си решава сам за себе си какви са му приоритетите.
    После да не се чудите как се правят за 10 минути бройките от изскачащи предмети (пък било и 1000 да са) за съответния временен евент.
    Успех в играта!
     
    _Gem_ и bayVasil харесват това.
  7. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Всичко при БП е на случаен принцип. Ако си настоятелен, все по някое време ще вземеш бонуса. Аз запазвах и бонусите, които не ми трябваха, за да не ми ги пусне пак.
     
    bayVasil харесва това.
  8. tani1980

    tani1980 Полубог

    Това със запазването има ли ефект от твоите наблюдения? Питам, защото не съм се занимавала много с култивирането. От самото ночоло като го пуснаха бързо си взех бонусите, ама сега знам ли.
     
  9. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    В началото се отказвах и след време пак ги получавах. Не знам дали е по-бързо, но е по-сигурно.
     
    bayVasil харесва това.
  10. Катерина

    Катерина Прохождащ

    По-добре е да запазвате всеки бонус, който ви даде, защото ако го откажете, следващия път пак може да ви даде същия бонус.
     
    bayVasil харесва това.
  11. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Аз в началото също ги отказвах и с близо 40 хиляди карамфил не успях да взема 25% за супер торта, след една година пак ги почнах но ги запазвах и ми се падна бонуса доста бързо от четвърто или пето култивиране.
     
  12. tani1980

    tani1980 Полубог

    Благодаря за споделените наблюдения. :)