оплакване

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от kosdas на 25.8.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. kosdas

    kosdas Анализатор

    не зная точно къде и дали тук да се оплача ма как може да си купя 11 дървета и да ми дадете 3 каталпа 3 телени и 3 сол при ословие че съм мармалададжия и ми трябва захар и ги раздавате за последно сега може се надявам некоя година да има размяна и някои да се съгласи почти ме загубихте в таз игра
     
    черешка харесва това.
  2. stefi56

    stefi56 Прохождащ

     
  3. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист

    И да се оплакваш опасявам се , че полза няма. Биг Пойнт са "заложили" някакъв шанс (случаен принцип) с който си измиват ръцете. Рядко се "пада" това , което искаш. Ако има тази година ПиТ ще ти метна няколко захарни.
     
    tutifruti9 харесва това.
  4. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    И на мен ако може, че солта ми дойде у повече.
     
  5. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист

    направи списък , че нали знаш..лелка съм..забравям;) Нямаш ядове:)
     
  6. rumi74

    rumi74 Подрастващ автор

    не зная дали тук му е мястото ,но някъде м/у редовете прочетох ( оплаквания ) и ето ридая и плача че
    на мен ми изчезна всичко от основното поле ,въпреки че него садих наи напред ,ама всичко- полета ,реколта ,даже и 10 бр.лимец дето ги насадих и супер тор и т.н
    моля много да ми се направи проверка ,няма да го садя ,за да проверите и отстраните грешката ,която не е от мен ,иначе и другите полета да са зачезнали
    да ,кекто каза касперетка използвах опцията строител от комбаина ,но не съм чак толко изперкала та да се прецакам толкоз,да насадя и да изчистя и за 8 часа да чакам лимеца да ме посети
    ID-1665599
     
  7. kazmin_tamara

    kazmin_tamara Активен автор

    и аз не знам къде му е мястото, но виждам, че тук се оплакват и други фермери,та реших и аз да се присъединя; не се оправям с новия форум, стария си беше по-подреден. ей сега не мога да намеря съобщиние има ли, няма ли за октоберфест. намирам го само в календара на престоящи събития, ама официално инфо какво ще трябва, пък какво ще садим....
    /пиперо?/ами това е. оплаках се!
     
  8. daskalov64

    daskalov64 Стажант

    Ми това е - няма кой да те чуе. Има само кой да ти вземе парите. ;)
     
  9. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Здравей,

    Все още няма нищо официално, най-вероятно по-късно тази вечер.
    А за новия форум........ всички сме така :(
     
  10. kazmin_tamara

    kazmin_tamara Активен автор

    ще изглежда,че съм млънкало, но пак се оплаквам.този път за текущия куест. имам всичко за да го завърша без 150 светещи гирлянда! много,много ми е кофти....обаче ще го преживея някак си. успех на другите !
     
  11. stafi

    stafi Подрастващ автор

    Не знам дали точно тук е мястото, но ще се оплача, че вече от 6 месеца нямам кино. Не знам как е при другите играчи. Ако някой има обяснение, моля, да отговори.
     
  12. rosen__pz1637

    rosen__pz1637 Прохождащ

    Здрасти!
    Аз съм от 12 дни в БГ и също нямам кино. В цяла европа киното работи само тук не, и никой не отговаря какъв е проблема. Днеска пуснах нова тема в ТЕХНИЧЕСКИ ПРОБЛЕМИ- ПРОБЛЕМ С КИНОТО
     
  13. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Ей,оправете си гадните бъгове,да не използвам и по нецензурно определение....Иначе може едно и също поле да го обираме по два пъти,ама активирани бонуси и домашни любимци хич бъговете не ги хващат и времето им си отлита напразно...
     
    пионерче, nefertiti, -фермер- и 4 други харесват това.
  14. chocho87

    chocho87 Стажант

    Да се оплача и аз ... играч на 70 ниво съм и от новите обори да ми се падне жълт кокошарник........ еми не е истина .... и как да искам да си купувам нови загадъчни обори.. за какво са ми тези кокошарници...... ужас.....
     
    nefertiti, shmatkaaa91, milkoga1 и 3 други харесват това.
  15. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Това е отговора на продуцента относно получаването на такива обори на по-високите нива, а кога ще стане - никой не знае. o_O
    А дотогава се радвай и плачи на такива редки и скъпо-струващи обори. :D :cry:

    [​IMG]
     
    nefertiti, Valkaaa76 и черешка харесват това.
  16. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Незнам защо чакат жалби и оплаквания за да направят нещо, което си е логично само по себе си, в играта. Това с кокошарниците е същото както и с ЯМЧ, след като пуснаха ред в небето, който дава чатни да бяха го премахнали от голямата награда на парти завъртанията. Ама не...чакат да им ревне половин свят пък чак тогава може и да благоволят. Няма ли значение за продуцентите, че се губи стратегията на стратегическа игра?
     
    Mankata, nefertiti, Мариана07 и 2 други харесват това.
  17. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Има и по зле....например да си на 90 ниво и да ти се падне кокошарник xD
     
    lion8080, пионерче, georgiev и 4 други харесват това.
  18. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    И аз имам захар за даване, ако имаш солни искам :):):) А за оплакване , ей го на не съм влизала да играя цяла седмица, така се изнервих, някаква скапана игра ще ми къса нервите , за какво ? Като нищо ще и дръпна шалтера след като вече ми е в тежест и нерви само ЗА ИГРА !!!!!! Да не говорим, че като попитам нещо явно аз специално трябва да изчакам 2-3 дни или да мине събитието, за да ми погледнат проблема, след което започват да ме убеждават, че не било така !!!
    Аааа, тъй като да не очаквам отговор днес какво стана с банката , вече не може със смс да се плаща, така ли ?! Защо не сте го обявили някъде ?????? Тотал-щета сте !
     
    nefertiti харесва това.
  19. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Може да се плаща с смс за 30 ЛГ, както и до сега. Ако не си в България, някои от страните имат проблем с някои опции за плащания. В Гърция изобщо не е възможно плащане в момента.
     
  20. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Ами в банката няма информация, а аз не го знам номера, но така или иначе съвсем се отказах , повече никогаш , за да се гъбаркат с мен...
    То въобще нищо никъде вече не се намира, такъв батак страшен направиха, толкова е разхвърляно всичко и лишено от всякаква логика...
     
    Последна редакция: 19.7.15