нощна мора

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от Бисквитка-ММ на 4.11.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    В банката има съобщение, че плащането по банков път отнема от 3 до 5 дни. Ние нищо не можем да направим, хората с възможност за проверка и корекция са тези от пеймънт-съпорт. Дали и къде да се обърнеш решаваш ти.
     
  2. -sindi9-

    -sindi9- Кандидат за признание

    аз на 24.10 си бях платила за мора и като полу4их писмо ,4е ми благодарят беше с дата 29.10 и демек тогава е поръ4ано,,та искам да кажа ,4е би трябвало да гледат датата кога са изпратени парите,игра4ите нямат вина 4е е изтекъл срока, и то изтекъл според вас,просто увъртате нещата,като гледам доста игра4и прецаквате
     
  3. stefi1121

    stefi1121 Подрастващ автор

    В банката има съобщение ,обработката а не плащането отнема от 3 до 5 дни.
    И защо в срока който давате не пише ЗА ТЕЗИ ПО БАНКОВ ПЪТ НЕ ПО-КЪСНО ОТ ЕДИСИ КОЯ ДАТА.
     
    Последна редакция: 7.11.14
  4. ludotolen4e

    ludotolen4e Активен автор

    Каква нощна мора търсиш, като играта стана "БОЗА", но не българска, а немска. Каквито са ивм стоките в немските магазини, такава става и играта. "Това е то.." е казал Курт Вонегът