мъхнати пенита от банката

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от -niksan- на 25.10.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
?

раздвижване на цените на пазара

  1. да

    39.6%
  2. не

    60.4%
  1. pif4o335

    pif4o335 Кандидат за признание

    Може, може, грешиш и то тотално, най-малкото, че съм "онази" ..... щом фейс_офф не го виждаш в Топ10 значи наистина е офф :p
     
    снукърʁбг харесва това.
  2. kio700

    kio700 Стажант

    чета ви и се смея
    от муха -слон
    "угодия на всеки никога няма да има "
    а знаете ли ,че трюфелите са гъби и се намират само с копане или с желание
     
  3. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Или прасета....xD
     
  4. tani1980

    tani1980 Полубог

    Най - вече.
     
  5. НощенБяс

    НощенБяс Кандидат за признание

    не ми харесва идеята понеже по принцип съм против всякакви алъш-вериши с банките. И аз като обичната ju се простирам според чергата си. А на пит продавам квото не ми трябва и то повече за да се отърва от тях отколкото за някаква печалба. Например продадох няколко "стига зимен сън", а той е с добра цена. Иначе пак чета някои са извадили метрите и си мерят... цървулте отивам за пуканки комедия шса гледаxD:music:xD
     
    Последна редакция: 16.11.15
    desi232 харесва това.
  6. kio700

    kio700 Стажант

    Да ще пада смях ако все още някой напише нещо без да прочел темата от самото начало :)
    ,а темата е толкова лесна за разбиране -
    заем от играта с МП от БП
    във всеки един момент от играта когато и да ти потрябват МП да можеш да разчиташ,а с какво си решил да се разделиш това си е твой проблем !(ако не се справиш в дадения срок за връщане-проблема е на играча )
    Аз лично в тази тема няма да пиша ,ако някой иска да поспорим да пише на лично . Приятна игра на Всички !!
     
    Последна редакция: 20.11.15
    desi232 харесва това.