моя идея

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от DILQNADELI на 9.8.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    здр на всички потребители в Фермерама искам да предлойа моя идея и смятам че биха ме подкрепили много от вас става вупрос за помощната техника да мойем да я спираме и евентуално когато ни потрябва след узряване на посевите да я актевираме да не я хабим, ето примерно аз сум на 89 ниво а заради последният коест останах само с 5 милиона МП-та а а да не казвам че не направих както винаги и половината от това което се изискваше. Другото което бих искала да предлойа е да мойем да разменяме пеещите цветя плашилата поне да има ме полза от тях аз самата имам по 3 от един вид а други невийдам как ще спечеля много бих се радвала ако ми подкрепите идеята наи вече за техниката. Благодаря на свички предварително
     
    Соня23, -.kiki12345.69-, BUTTERFLAYS и 2 други харесват това.
  2. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    извинявам се за правописа на всички но нямам кирилица а преводача така ми преведе текста
     
  3. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Здравей, DILQNADELI, виж дали това тук ще ти помогне да избегнеш услугите на преводача :)

    А иначе предложението ти за помощната техника е мечта на всеки фермер, обсъждано е и друг път, но е БП неугодно,

    та...Въпросът за желаните за участие в П&Т цветя и плашила е сходен. Днес предстои разпродажба на липсващи цъкалки за

    небесните редове, но какво ще пуснат...честно казано нямам интерес, ама пък някакво предварително инфо можеш да намериш в руския форум (с помощта на mushnuk), е - аз съм до тук ;)
     
    desi232 и lu4o харесват това.
  4. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Подкрепям идеята. Често се случва тъкмо съм активирала комбайна да ми се наложи да изляза и така наградата-ваучер от куест, в който съм вложила ресурси, изтича без да мога да я оползотворя и да се насладя на спечеленото и ми остава само чувство на неудовлетвореност и несправедливост. 24- ри часовият пък неминуемо се губи през нощта докато спим.
    Идеята е справедлива за нас играчите, въпреки, че не е угодна на БП ,се надявам да и бъде обърнато внимание....
    Може поне да направят, когато не сме логнати в играта комбайнът да не подскача....
     
    Соня23 харесва това.
  5. shmatkaaa91

    shmatkaaa91 Младши експерт

    Аз също подкрепям идеята да можем да разменяме на ПИТ-а плашилата.... имам по три бройки от четири вида, но точно от петото нямам нито едно ... и колкото и да връткам на колелото все не се пада...
     
  6. DragsterFarm

    DragsterFarm Подрастващ автор

    Това с бройките е често срещана практика в тези игри! Шанаджийска практика, ама какво да се прави. Съжалявам , че я забелязвам и тук. Трябва да събереш комплект от нещо - накрая ти липсва само едно, а от останалите имаш по 100. Чакаш , отваряш , събираш, но то не излиза, а ти си продължаваш да трупаш от всички останали и това е. Ще кажеш че това което чакаш е с малък шанс за получаване - да ама не - при всеки е нещо различно това което липсва, значи не е от самия предмет!
    Играя една друга игра и там има един куп комплекти за попълване. И там тази практика е основна. Имаш от всички предмети по 1000 и ти липсва само 1 (егати шанса!) Обаче имаш опция да си го купиш с парички ! Хитро а? Елате балами чакайте си шанса- шанса да платите!

    Та както и да е!
    Идеята за техниката е супер!
    Или спиране на техниката или я продавайте на купони и ние да може да си избираме какъв вид купон да вземем.
    48 часа техника - 48 купона по 1 час или някаква друга комбинация от купони.
     
    .water., BUTTERFLAYS и shmatkaaa91 харесват това.
  7. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.