мобилна ферма

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от denislav4o216 на 1.8.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Всичко зависи от операционната система, пак повтарям ако си с Windows не би трябвало да срещаш никъде проблем, не само с тази игра, ами и въобще с флаш игрите и приложенията, windows-a подържа Adobe Flash-a, поддръжката на Флаша под андроид и всякакви други операционни системи различни от Уиндоуса е спряна. И от там ви идват проблемите. Един инсталиран ръчно флаш драйвер и браузъра Фаерфокс ще ви решат проблемите, другите браузъри за мен са прекалено нестабилни и с бъгове и недостатъци що се отнася за флаш приложения. С Firefox съм нямал проблем.

    П.П. Ето ви една стара статия защо се случват тези неща, може би след време флаша ще "умре", след като го заместят с HTML5 и му спрат подръжката отвсякъде. Какво ще стане тогава с флаш приложенията като тази игра не се знае.
    http://www.segabg.com/article.php?sid=2010050400040001502
     
    Последна редакция: 6.5.16
  2. baiete

    baiete Болярин

    Има , има :p с комбайна , я затова си пазим купоните кат ми се наложи да мога да изкарам джокер от ръкаво ;)
     
    Кобрелия и xari_myri харесват това.
  3. dimitrinkani

    dimitrinkani Кандидат за признание

    За нищо Елиииии;)Нали сме тук да си помагаме с каквото можем:pУспех с мобилното копане8)
     
  4. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Имам няколко въпроса към хората играещи играта чрез телефона си?

    - кой браузър използвате? Ако е Puffin има ли начин да съхрани паролата, че въвеждането и всеки път е дразнещо?

    - опитах чрез Dolphin browser. Изглежда по добър, но не се получава изписва ми че няма флаш плъгин, а уж върви с такъв.
     
  5. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Аз ползвам пъфин и уж ме пита искам ли да я запази, но при следващото влизане уж със запазената, не ме пуска и отново я въвеждам. Това едва ли ти е от помощ, но от блонди толкова. :oops:
     
  6. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Привет, ние с мъжът ми от месец и половина ползваме puffin и няма проблеми, както звездичка пише единственият е, че при всяко влизане трябва да си пишеш паролата. :)