липсващи предмети

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от vasabo на 26.2.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. vasabo

    vasabo Прохождащ

    в куеста за търговия за размяна и търговия от преди няколко дни има несъответствия - при размяна предложените предмети изчезнаха , а желаните не се получиха
     
  2. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Има вариант ако не са ти ги разменили и ти не си оттеглил предложенията преди края на събитието да са останали в системата и затова да ти ги няма, в този случаи ще ти ги върнат след ден-два. При мен всичко протече нормално само дето ако се разменеше нещо ми пристигаше едва след рефреш.
     
  3. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    ако искаш можеш да оставиш ИД за проверка...
     
  4. irida-irida

    irida-irida Прохождащ

    Здравейте! Имам проблем в разплодника, преди малко обрах 4кухненски мишки но не ми даде никакви резултати. Някой може ли да ми отговори? Часът беше около 8,54.Благодаря предварително.
     
  5. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    остави ID на фермата, ако искаш проверка.
     
  6. irida-irida

    irida-irida Прохождащ

    ID 6770474
     
  7. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    2016-02-27 08:33:56 заредени 4 кухненски мишки
    2016-02-27 08:52:46 обрани 1 Мишок главен готвач и 1 кухненска мишка
     
  8. vasabo

    vasabo Прохождащ

    51007467
     
  9. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Тъй като във времето до края на събитието, предложените от теб размени не са се осъществили, ден-два след края на събитието твоите предмети са върнати обратно в менюто ти.
     
  10. vasabo

    vasabo Прохождащ

    Става въпрос за 2 дървета , които още по време на мисията бяха заменени , но така и не получих нищо срещу тях. Понеже вече мина доста време и не помня какво точно предложих , но исках златни дървета за моето предложение , имах още 2 предложения , които не се случиха и дърветата бяха върнати в инвентара , но още по време на мисията проверявах и предложението за златните дървета беше изпълнено , лицензите бяха употребени , но не получих нищо.Вероятно е късно вече , но се надявам да не се получава така в бъдеще.
     
  11. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Предложенията ти са следните:
    ДатаДействиеСтатус
    2016-02-24 10:48:01(Oферта) Къщичка за хамелеон оранжев:1 -
    (Заявка) магнолия:1
    Отказан
    2016-02-24 10:45:29(Oферта) Произв. козе мляко оранжев:1 -
    (Заявка) магнолия:1
    Отказан
    2016-02-24 10:38:11(Oферта) Произв. ангора:1 -
    (Заявка) златно дърво:1
    Отказан
    2016-02-24 10:36:34(Oферта) Каталпа ХХЛ:2 -
    (Заявка) златно дърво:1
    Отказан
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.