липсващи предмети

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от kosdas на 29.7.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Разменено е в ПиТ:

    2016-03-29 18:45:12(взето) кокошкарник за петли:брой:1 -
    (дадено) къщичка рибарче:брой:1
    сделка:завършена
     
  2. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    Здравейте, прибрах си в менюто всички цъкалки от бахамата , за да си играя куеста, но сега не мога да си сложа Бонбон мауна ІІІ, защото основите са ми изчезнали, моля за проверка ид 17564748
     
  3. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Веднъж поставен на полето, предметът вече е сглобен. Постави ІІІ направо на полето, вече са всички части заедно.
     
  4. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    да , но ми изписва , че иска основа-вече я прие , благодаря........оказа се , че не може с комбайн, ръчно стана
     
    Последна редакция: 14.5.16
  5. kle71985

    kle71985 Активен автор

    каде да подам сигнал обещаните обори на колелото на касмета май липсват вижте си бъговете в играта
     
  6. desi232

    desi232 Посланик

    разбрах ме вече,не е нужно да го публикуваш във всички теми които видиш -.-.оборите явно ще се появят след няколко врътки
     
  7. kle71985

    kle71985 Активен автор

    нормално е когато обявяваш нещо с дата и час да се случва от обявения час защото ако ти разполагаш с достатъчно пари за билети някой хора нямат това удобсто
     
  8. desi232

    desi232 Посланик

    напротив,не разполагам с пари за билети,до сега не съм купувала и не мисля да купувам,всичко в играта съм постигнала с редовна игра и труд.аз не си харча напразно спечелените билети от евентите ,не си ли забелязала че колелото има време за сменяването на наградите,така че докато не изтече не може да се сменят
     
    Последна редакция: 17.5.16
  9. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    не очаквай да са наредени един до друг при завъртането на колелото....:(
     
    desi232 харесва това.
  10. kle71985

    kle71985 Активен автор

    да изчетох съобщението 2 пъти ама хич да ги няма също не е работа
     
  11. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Да си кажа моето лично мнение е, да си запазиш врътките за някое друго събитие и да не ги хабиш в настоящото. Защото си е загуба. -.-
     
  12. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    По принцип е така, но

    ...та ако получиш такова "видение", няма как да не се изкушиш да си пробваш леко подобрения шанс! ;)
     
    pigi102 харесва това.
  13. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    то май само това си заслужава, щото обор /от редките/ да улучиш оттук е .... мисия почти невъзможна!
     
  14. van4e61

    van4e61 Стажант

    Здравейте,преди малко заредих от временния куест два пъти дървета и ми се паднаха едно дърво баобаб и едно кърваво драконово дърво.За съжаление ми ги няма в инвентара ,рефрешнах играта и нищо.Моля за проверка
    ID: 36296697
     
  15. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    на острова ги потърси
     
  16. van4e61

    van4e61 Стажант

    Там ги търсих,няма ги.........

    Начислени са вече :)
     
    Последно редактирано от модератора: 4.6.16
  17. Krisunder

    Krisunder Прохождащ

    Може ли да попитам в куеста има странна алхимия а от къде да намеря това златно съцветие???????
     
  18. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей,
    погледни тук: "Избери дърво 2".Събитието в момента е в играта.
     
  19. Krisunder

    Krisunder Прохождащ

    Благодаря много;)
     
    Каспаретка харесва това.
  20. saharina57

    saharina57 Подрастващ автор

    Здравейте!Отворих календара, но петте обора не се появяват. Моля за проверка. ID 46175676