къде са ми гулдените?

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от палаватафермерка на 30.10.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. искам да попитам къде са ми гулденчетата?изпълних 8 задача на куеста "нека бъде светлина" и ми начисли само първите 8 гулдена а за сребърна-12 и за златна-20 ги няма а ми е отчетено,че съм изпълнила задачата-ИД 20870576
     
  2. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей,
    на този куест 8 задача наградата е супер храна.Начислени са както трябва наградите. цък
     
    Последна редакция: 30.10.14
  3. олееееее,много съм зле.верно е,и аз защо реших,че са гулдени ,чак се изкефих,че са толкоз много.извинявам се многог.нещо съм се отнесла
     
  4. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Случва се,няма нищо.Спокоен ден :)
     
  5. deskataaa

    deskataaa Стажант

    Извинете ме ,но не знам към кого да се обърна за съдействие и за това пиша тук,днес изпратих 6 есемеса на 4 ми отговориха 4е акаунта ми е успешно зареден,а на два 4е не сам спазила не сам спазила не знам си какво за изпращане,а аз не веднъж съм изпращала било то за купуване на техника,на загада4ни стрък4ета или обори и съм нямала никакъв проблем до днес.Не пиша до съпорт защото акаунта ми го създаде дъщеря ми,а аз нямам достъп до пощата и в абв. и сега заради тези не на4ислени есемеса няма да мога да си закупя реда в небесната градина.ИД 2508989
     
    Последна редакция: 31.10.14
  6. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, в този акаунт днес виждам начислени 6 пъти по 30 ЛГ. Ето и часовете: 07:40 ч., 07:57 ч., 08:18 ч., 16:21 ч., 18:48 ч., 19:34 ч. и 19:34 ч.
    Ако има още неначислени смс-и, единствено "съпорт-проблеми с плащанията" могат да помогнат.
     
  7. deskataaa

    deskataaa Стажант

    Благодаря ти,за отговора,последните два есемеса ги изпратих за проба за видя да не би все пак аз да греша,но за тях ги полу4их,зна4и грешката е при тях,а за съпорт обясних.Благодаря ти още веднъж,приятна игра.
     
  8. rosi-66

    rosi-66 Прохождащ

    коледната елха струваше 25 лалогулдена а ми взема 50 лалота моля проверете ID: 49515346
     
  9. фермерчетовики

    фермерчетовики Професионалист

    Намалението беше днес до обяд. Явно си истървал/а намалението.:oops:
     
  10. rosi-66

    rosi-66 Прохождащ

    купих си елхата на 10. 11. към 16 часа
     
  11. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Здравей,

    Покупката е направена на 2014-11-09 в 20:43:20 а разпродажбата беше до 12:00ч.