какво е това ?

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от Mermaid на 22.11.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Mermaid

    Mermaid Обитател

  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Опит да взезеш някъде, за където нямаш право на достъп.
    Тогава се появява такъв прозорец.
    (Примерно кликваш линк, който не е достъпен за всички.)
     
    Последна редакция: 22.11.19
  3. Mermaid

    Mermaid Обитател

    Да разбирам ли от този отговор , че нямам право да влизам в тема " Липсващи награди от живота на
    рейнджера " ,което е видно още от снимката ? Какъв е този абсурд ?
     
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не.
    (От снимката не е видно какво се опитваш да направиш, но се вижда, че разглеждаш споменатата тема, т.е. си влязва в нея. Предполагам, базирано и на проба, че си цъкнала в таблицата в 15-ти пост върху IMG , за да разгледаш какво не се изобазява, тогава се появява въпросното искане за ник и парола. Че просто затвори въпросното прозорче за ник и парола и разглеждай на воля всичко останало.)
     
  5. Mermaid

    Mermaid Обитател

    Госпожо, просто и елементарно, влизам в спомената тема и се отвори този прозорец,въпросът ми беше защо ?Не предполагайте ,не се базирайте на проби , не цъкам върху нищо , не разглеждам нищо , освен този прозорец , това се случва за първи път през тези 10 години .
    Приключвам с темата , за мен не сте наясно с появата на този прозорец ,което мен ме озадачи ,
    затова направих и този коментар .Сутринта влязох 10 пъти в тази тема ,за да проверя дали е случайно появата му, но не , и 10 пъти се отвори този прозорец
    Лека вечер и затворете темата .
     
  6. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей,
    дай ми няколко минутки да изтрия картинката на билета и не би трябвало да имаш този проблем.

    Screenshot 2019-11-22 at 20.28.29.png
     
  7. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Я пробвай сега, ще го има ли този проблем?
     
    Mermaid харесва това.
  8. Mermaid

    Mermaid Обитател

    Каспаретка, когато се върнах от работа тази вечер , прозореца вече не се появяваше ,
    всъщност сутринта бях много изненадана,
    Но благодаря и лека вечер
     
  9. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Аз пробвах варианта които mushnu4ka
    предложи,цъкане с ДЕСНИЯ бутон на мишката и преглед на изображението, и се появява това.
    [​IMG]
     
  10. Mermaid

    Mermaid Обитател

    Разликата е , че не съм ползвала нито десния бутон ,нито съм разглеждала каквото и да било и то 10 пъти , Моля да не ми вменявате действия , които не съм извършила .
    Иии в текста на двата прозореца има достатъчно разлика
     
    milkoga1 харесва това.
  11. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Напълно е възможно както казва Мушнучка аз не съм пробвала сега как е, това е извадка от място за което ти трябва достъп. Сигурна съм че е проверила преди да е писала как е при нея.
     
  12. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Аз казвам за мене си, какво съм пробвал и какво е станало. При теб явно е друго, а картинките са различни защото оригиналния пост вече е променен и съм ползвал картинка от цитат.А при твоята качена снимка се вижда че този прозорец се показва в отварянето на самата тема, а не на конкретения пост.
     
    .TAINNA. харесва това.
  13. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Да да аз също не мога да кажа при кой какво е само предполагам. Ама може да пробваме да сложа тук един един билет xD
     
    .TAINNA. и milkoga1 харесват това.
  14. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Я сега:)
     
    Последна редакция: 22.11.19
  15. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Пак е така, при опит за преглед на изображението.
    [​IMG]
    А като натисна хиксчето става това:
    [​IMG]
     
  16. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Значи е както казва Мушнучка.

    ПП: отивам да си трия всичко да няма други чуденки.
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. Mermaid

    Mermaid Обитател

    [​IMG]
    При натискане на хиксчето , прозореца изчезва...
     
    Последна редакция: 22.11.19
  18. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Сега загледах началото на то https от снимката, Грешката е в мен като съм сваляла информацията. Да трябва ти достъп за сайта не за темата. От снимката с билета е.
     
    Последна редакция: 22.11.19
    .TAINNA. харесва това.