избери си сам

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от DILQNADELI на 26.4.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
?

за или против

  1. да

    42.9%
  2. не

    50.0%
  3. все тая ми е вече

    7.1%
  1. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Предлагам както има избери си сам: стройтелни инструменти,избери дърво,избери обор,да има и избери си предмет(цъкълка) от изминали събития ,която примерно я нямаме.Като например изброявам:музикални кутий,плашила,пеещи цветя и всичко което не може да се разменя на ПиТ срещу 15 лалота, както при оборите.Предполагам, че много от фермерите ще са заинтригувани и задоволени.
     
  2. Lili79

    Lili79 Прохождащ

    Бре, жена, запри са вече! За тебе цял нов раздел трябва "Среднощните хрумки на Диляна (от чужбина)".

    То по твойта логика аз предлагам мигновеното да го пуснат мигновено и за всички, щото така е честно!
    Предлагам на ПИТ - всичко да се разменя, неограничено, на корем. Също така всичко да може да се купува от всички, винаги (особено на теб когато ти се прииска нещо)

    П.П. Като се замисля и помощна техника ми трябва. Начи предлагам - като почне следващото събитие да ми пуснат помощна техника. И на който се съгласи с моето предложение и на него да пуснат техниката. :D

    И xari_myri предлагам за президент! Гледам е гласувал с "не", разумен човек ми се види. :D
     
    Последна редакция: 26.4.17
    deyana_79 харесва това.
  3. smarf

    smarf Стажант

    Това предложение трябва да е "Избери всичко" и да се приключи с наболелите ти проблеми,:oops:
    Отварят вратите БП и ни пускат кой каквото му сака душата.
    Да ни пуснат и стикерите та да си вземем все едно сме играли събитие.Така няма да има нужда и от различни събития едно само и всеки да взема на корем.Така и много работа на екипа ще спестим я а и на нас играчите главоболията да играем.Амаха.
    Играя и печеля това което мога е имам желание за повече,но не може всичко понякога.
    Съжалявам но съм твърдо против а не само "не"(както е в анкетата).
    Опитай пак с друго предложение тея до сега не ти се получават.
    Може би е добре да наблегнеш на това:
    взето е от тук-За предлаганите идеи!
     
    Lili79 харесва това.
  4. Lili79

    Lili79 Прохождащ

    А, чакай ти концепция, представяне и обяснения... Тя бърза да си напише хрумката, за какво й е да мисли, усложнения само. Па и българския за какво й е в чужбината.
     
  5. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    имам възможност и защо да не си го закупя... сега, че ти си се наточила и искаш да копаш...ще копаеш .След като зареждам и то на месец по 20 пъти имам право да изисквам и да искам.А Дали може или не това БП ще каже, не такива, като теб да ми казват какво да правя и какво не.Трябва да си чула израза който пл аща той поръчва музиката. П.С.- ЗАТОВА Е ТОЗИ ФОРУМ-споделяне и излагане на мнение
     
    Последна редакция: 26.4.17
  6. Mermaid

    Mermaid Обитател

    Farmerama | Играй безплатната онлайн игра за фермата

    www.farmerama.bg/Развивай идиличния свят наFarmerama. ✰ Ела в най-щурата ферма на света и играй, без дори да излизаш от своя дом. √

    И аз имам възможност да закупя всичко , едва издържам вече да играя безплатно ,но искам и доказвам,че това е възможно
    все още ,Размахването на евро не е най- добрия избор в случая .
    И още по.важно-не искам да загубя тръпката от борбата с всеки евент ,това все още ме вълнува,
    Играта дава много игрови възможности за заплащане и лесно изпълнение на евенти с евро
    Защо не купуваш безбройните кошници за игра с пари ,тогава не копаеш .....
    Но аз искам да копая и търся тънкостите да го правя ефективно и удовлетворяващо за мен .
    Има много платени игри, надявам се искрено тази да не се промени много в тази насока в бъдеще време.
     
    -dd76-, ..koni.., -georgi88- и 7 други харесват това.
  7. Lili79

    Lili79 Прохождащ

    Защото цялата идея е малоумна и никога няма да стане :D

    Ти си искай, но не занимавай цял форум и екип с твоите безумни хрумвания.

    Който плаща си ползва, това, за което е платил. А това дето си го поръчваш, никой няма да ти го даде, но то си трябва умствен капацитет, за да го проумееш.

    Ти не излагаш мнение, ти само се излагаш :D
     
  8. tani1980

    tani1980 Полубог

    Точна този ти израз, който използваш говори предостатъчно за теб.Който плаща - той поръчва, но не всичко е пари и не всичко се купува с пари, макар че за съжаление и без тях не може.Но един достатъчно интелигентен човек никога не би парадирал и изтъквал с финансовите си възможности за да спечели уважението на другите според мен, а с нещо което народа нарича " умствен багаж ".
     
    -dd76-, malkata_ice, Mermaid и още 1 човек харесват това.
  9. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Ще помоля да понамалите тона, с който пишете, не е уместно да го използвате в игров форум. Не използвайте обидни думи, изрази и епитети, не е културно!:)
     
  10. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Не ми харесва идеята - въпреки че имам някои липси, които няма откъде да си набавя. Идеята ти дава възможност да набавим тях, но позволят ли тях, ще позволят и всичко останало. А това ще обезсмисли най - хубавото събитие в тази игра - ПИТ. Много неща БП съсипаха с времето, да не им даваме идеи как да съсипят и това. Именно по тази причина гласувам с "не".
     
    -helixme4o-, ..koni.., -.kiki12345.69- и още 1 човек харесват това.
  11. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    ПРОТИВ-играта приемам като отмора и забавление ,не може човек да притежава всичко колкото и полезно да е то за някой неща хората са инвестирали време за удоволствието макар и на игра да завършат успешно евент или нещо друго
     
    ..koni.. харесва това.
  12. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Ето една осъществена идея .... е не са сложили предмети от джакпота и цената не е 15 ЛГ, но осъществена.... нищо че не е събрала достатъчно поддръжници.
     
  13. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Към днешна дата нямам и интерес дали е осъществена или не. С цялото това натоварване, вече всичко ми е все тая