идея за помощната техника

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от DILQNADELI на 10.8.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
?

кой споделя мнението ми

  1. Да гласувам за осъществяването и

    98.9%
  2. не не я подкрепям

    1.1%
  1. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    За всеки един са много пари, но и всеки един може да си го позволи просто не сме решили не сме го сторили. не видях смисълът на това което момичето се опита да покаже малко по нагоре на пепеляшка, какво е 9000 супер манджа -нищо само 100 евро отговорих и кратко и ясно сега ти трябва да схваниш моят смисъл. Лично на мен не ми се нравят хвалбите кой колко има лично аз не познавам жената(пепеляшка), но знам каквото има и е постигнала е с много труд и настояване а не с (просене) , и после на пистата виждали ли сте това ми да мила да ти кажа (СТЕФЧЕ), че ако реша дори и повече може да видиш. сега зада нема спам лек и успешен ден от мен на всички
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и -niksan- харесват това.
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Мац, не се научиха да не дращят щяло и нещяло не по темата и да разводняват основното в нея. Не четат ама пишат като чукча :D
     
    ПЕПЕЛЯШКА и DILQNADELI харесват това.
  3. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    "А такова нещо виждала ли си?" и седя аз, и се пуля, какво трябва да видя, а то било 9900 СХ o_O Еми виждал съм, моята е към 10500 и не смятам, че е нещо уникално... Сори за спама, хубав уикенд на всички! :)

    P. S. ... и не съм дал пукнато евро за нея!
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  4. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Браво бе, аз кат видя към 1000 и решавам че е твърде много и я профуквам набърже...xD
     
    [[Fermerkaa]], ПЕПЕЛЯШКА, -niksan- и 2 други харесват това.
  5. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Ти пък, 1000 СХ са ти много, а пък 4000 чипа не са и ги къташ ... Просто не се занимавам със селектиране, а и по принцип не животновъдствам кой знае колко.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и milkoga1 харесват това.
  6. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Да дам и аз тук своя принос, подкрепям идеята дългите купони, да могат да се трансформират в едночасови или 30 минутни. Ето и варианти: 1.Със звезди на Дървото на мъдростта да се отключва "Лаборатория"в занаятчийският квартал , където да се осъществява трансформацията.Или към съществуващ занаят да се добави рецепта. 2.Може пък да се обвърже с поръчките и точките "одобрение" във Фермерската къща, защото според мен там няма никакъв стимул там да се случва каквото и да било. 3.Има възможност тази опция да се отключва дори в Храма на маймуните.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  7. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Искам купони за техника по 1 час,
    хора, купони се събират, ако не играеш играта както трябва, ако играеш като мен всеки евент, едва ли ще имаш купони за техника, за СХ-та, меля си я сама, но и селекции не съм прескочила и всякакви видове торове събирам от секвоите, с една дума, 219 ниво съм и всичко съм постигнала с яко копанеxD и съм сигурна, че не съм само аз, може би повечето фермери копат като мен.
    залъгвам се, че ТРУДЪТ КРАСИ ЧОВЕКА, от старото поколение съм:oops:
    знам и втората част на поговоркатаxD
     
    [[Fermerkaa]], .TAINNA., dedoto и 3 други харесват това.