идея за помощната техника

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от DILQNADELI на 10.8.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
?

кой споделя мнението ми

  1. Да гласувам за осъществяването и

    98.9%
  2. не не я подкрепям

    1.1%
  1. lati24

    lati24 Младши експерт

    много добра идея дано стане реална някой ден
     
    shiky харесва това.
  2. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Това е и моя мечтаxD, ако не им харесва идеята, предлагам още нещо: всички купони да са за час, от реда вместо 1 за 3 часа , 3 по 1 час, може и за 30 минути и още нещо, техниката да е винаги в купони, и тази от читалището.
    ДА, ДА, ДА
     
    tosh82ira, shiky, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  3. **kukundrela**

    **kukundrela** Стажант

    Подкрепям идеята! :)
     
    ПЕПЕЛЯШКА и shiky харесват това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Как съм пропуснала това прекрасно предложение? Разбира се подкрепям с две ръце ако имах повече и тях щях да включа. Писах в другата тема https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Паузиране-на-помощната-техника.16485/#post-132575, но май там трябва да се затвори.
    Тук също гласувам с ДА. Добре би било да има промяна за Помощната техника. Моето виждане за промяна е с допълнение. Някои играчи само сеят, други имат само обори, трети имат само дървета. Не на всеки му трябва техника комплект, но на всички ни трябва комбайн. Затова освен възможност за пауза на помощната техника, да има промяна в подаръците от колелото, куестите, при Рошко и другите начини на спечелване или подаряване на техника. Мисля, че трябва да се печели или подарява само комбинирана техника и комбайн. В сегашния вид ратай, сеялка, небесен помощник, преносвач на животни и т.н. не вършат работа ако нямаш комбайн. Но купуването на отделна пом.техника да остане. Да се купува пом.техника от всеки вид по желание на играча.
    Дано съм се изразила правилно така, че да ме разберат всички :)
     
    Последна редакция: 9.5.18
    ПЕПЕЛЯШКА, .water. и shiky харесват това.
  5. nedkagp

    nedkagp Стажант

    В играта съм от 8 години както се казва остарях с нея и винаги се ядосвах когато ми се налагаше да си купя купон защото го ползвах за едно /две обирания и после останалото време го губех ,тогава си мислех ако имаше купони за един час ,а дори и за половин час винаги бих си купила но загубата ме дразнеше и затова много рядко си купувам ето защо ако имах и десет ръце и с десетте щях да гласувам за предложението стига някой да чуе и отсъди правилно все пак това е и игра и както се казва капка по капка вир става.....
     
    shiky и .TAINNA. харесват това.
  6. dedoto

    dedoto Адмирал

    то от тея подаръци ми изкача само сеялка :eek: а на тела не ми върши никаква работа-освен ако не е комбинирана:cry:

    и пак си пускам купонче а дугото си изгаря между паузите на влизане:mad:
     
    ПЕПЕЛЯШКА, shiky и .TAINNA. харесват това.
  7. stoeva

    stoeva Подрастващ автор

    И на мен ми допада идеята, гласувам ЗА
     
    ПЕПЕЛЯШКА и shiky харесват това.
  8. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    И аз съм за едночасови купони!
    Купони за 15 и 30 минути,биха били, много по-ефикасни,но нека не бъдем- алчни!

    п.п.Веднага съм готов, да заменя един купон от 48 часа, за 24 по 1 час...... и т.н.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, tanyamery, ..koni.. и 3 други харесват това.
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Да пуснат дървета за купони :D
     
    ПЕПЕЛЯШКА, -niksan- и [[Fermerkaa]] харесват това.
  10. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    уникална идея
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и dedoto харесват това.
  11. dedoto

    dedoto Адмирал

    е те ги бяха подкарали едно време ама се отказаха :cry:и се досещам защо :(
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Предлагам диамантено дърво за купони 48 ч, платинено за купони 24 ч., златно за купони 12 ч., сребърно за купони 3 ч. и бронзово за купони 1 ч. И да се купуват с МП. Може и с ЛГ ;) Ако не могат да сътворят такива дървета, да качат купоните на дървото. После ще го обикаляме и ще мрънкаме като лисицата - като не може да стигне гроздето казва кисело е още :D
     
    ПЕПЕЛЯШКА, adibobi, -niksan- и още 1 човек харесват това.
  13. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Предлагам да пуснат в магазина купон по 1 час ,да се закупува с монети.
    За един ден ,да имаме възможност поне два пъти ,да го закупуваме,а не само комбайн .
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .water., adibobi и още 1 човек харесват това.
  14. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    СЪГЛАСНА СЪМ!
    Всички купони да бъдат по час, много загуба на техника с тез растения, другият вариант е, да може комбайната да се гасиxD, икономия на горивоxDxDxD.
    Но ако решат от БП да дават купони за техника за всеки евент, това ще е най-доброто, което ще получим:p

    Това при мен никога не съм го виждала.
     
    dedoto харесва това.
  15. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Колко техника се губи с тези цветя който отглеждам :(
     
    ПЕПЕЛЯШКА, dedoto и .TAINNA. харесват това.
  16. .water.

    .water. Адмирал

    Не мисля, че някога идеята ще се осъществи да не са луди да си изтърват най-продаваните опции техника супер храна и гулдени .Имахме всички помним комиксите от там се взимаше техника безотказно премахнаха го имаше слухове ,че ще се пусне подобна опция така и не стана реалност .Някой да посочи нещо, което е било в полза на фермерите и е останало в играта?Гулденовото дърво ,секвоите,комикса последното издание на Кралицата на карнавала беше пълна по.........ия .Идеите са добри ,но са в полза на потребителите шанса да се осъществят граничи с 0 даже отива в минуса. Сега след предишна анкета очаквам да видя как ще прецакат и топ 1000 и остава едно безкрайно копане на цветя без никакъв стимул еднообразие лишено от забавление и тръпка. Като гледам евентите как в един липсва техника в друг няма супер храна или количеството е мижаво някак си ми се струва ,че се очертава с течение на времето това да станат изцяло платени екстри.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и -niksan- харесват това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Да гледаме позитивно :) Това е игра и е за забавление. Да, доста придобивки бяха извадени от игра, но се надяваме да пуснат нови интересни опции, с които да стимулират запалените играчи :)
    И към екипа има ли шанс да бъдем чути? Доста играчи се изказаха, предложиха опции за техниката, гласуваха, дали там свише са ни чули или да вадим ледената вода от хладилника да пием до насита? :D
     
    ПЕПЕЛЯШКА, kakata13 и -niksan- харесват това.
  18. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Големи хвалби голямо его, това мила няма и 100 евро какво точно се опитваш да и покажеш?
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и milkoga1 харесват това.
  19. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Стефче, това не е по темата мила. Прати го в друга тема.

    Гласуването дали е приключило? Не мога да видя
     
    Последна редакция: 24.8.18
  20. .tsoni.

    .tsoni. Стажант

    За някой 100 евро са много пари:(
    Аз не бих дал толкова пари за една хранаxDxD
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.