играта едвам върви

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от dandreeva на 10.3.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. tani1980

    tani1980 Полубог

    Напоследък често се случва въпроси да си остават без отговори, че и повторно да се задават... Нищо към екипа, но все пак някои от въпросите са спешни...
     
  2. denica973

    denica973 Прохождащ

    и при мен е таказащо ,какво става
     
  3. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    По последни данни, играта има проблем с новата версия на флаша. Не всички имаме бързи и добри компютри, затова който има проблеми и иска, може да пробва да деинсталира новата версия на флаша /21/ и да инсталира по-стара версия /20 и преди тази/.
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Проблеми-с-играта.13520/
     
  4. barakuda69

    barakuda69 Прохождащ

    Да те ....у философа,а как до сега вървеше.
     
    xari_myri харесва това.
  5. betii

    betii Стажант

    Днес си закупих в банката,"СПЕЦИАЛНОТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА 3300 ЛАЛОГУЛДЕНА", и трябваше да получа еднократно ШЕСТ СЕДМИЦИ ЦЯЛАТА ПОМОЩНА ТЕХНИКА,но не виждам тази помощна техника никъде. Въпраса ми е къде да я открия за да я активирам? Моля да проверите.
    nik 35762934
     
  6. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    А да не се е активирала веднага? Комбайнът не се ли клатуша и да вървят вече часовете помощна техника?
     
  7. betii

    betii Стажант

    За съжаление не се клатушка,не е активен.
     
  8. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Къде я имаше тази оферта, можеш ли да снимаш и да пуснеш тук снимка? При мен показва само 3300лг....
     
  9. betii

    betii Стажант

    В новините на фермата ми пише офертата и е за 3300 гулдена, а не знам как да я снимам.
     
    Последна редакция: 17.3.16
  10. lekence

    lekence Активен автор

    Бреййййййй.......:eek:
    Я,ми дефинирай-многоточието .........
    сетне аз, да ти дефинирам,ФИЛОСОФСКИ!!!!!
     
  11. betii

    betii Стажант

    Аз искам да разбера защо нямам помощна техника, другите бонуси ,като двойни точки,супер храна и супер тор ги имам,какво се случва?В новините на фермата ми отваря,тази оферта. Моля да ми активирате помощната техника.
     
  12. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей,
    моля те пиши на колегите от съпорта с плащания ползвай този линк:https://ssl.bigpoint.net/paymentsupport/
    Това е някаква индивидуална оферта направих ти снимка можеш да я приложиш към писмото си до тях.
    Пиши после какво е станало.

    [​IMG]
     
  13. betii

    betii Стажант

    Опитах се през този линк, дано ми обърнат внимание, въпреки всичко много благодаря.
     
    Последна редакция: 18.3.16
  14. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Копирай този линк и го приложи:
    http://i.imgur.com/bzVXmX2.png
     
  15. betii

    betii Стажант

    Мисля че успях много благадаря.
     
  16. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Пиши после какво е станало.
     
  17. mamahadi2411

    mamahadi2411 Прохождащ

    невъзможно е повече да се играе на играта до кога ще продължава това мъчение отказвам да играя повече
     
  18. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Изчистих ти кеша,дано малко облекчи.Друго не мога да направя.
    Извинявам се,но да попитам ти от офертата в новините ли натисна купи?
     
  19. betii

    betii Стажант

    Да от новините го купих. Чакам отговор ще пиша като го получа.
     
  20. dimitrinkani

    dimitrinkani Кандидат за признание

    При мене пък играта върви,обаче като вляза в Ренцото и става непоносимо....незнам какво става,но си изгърмях така 3 билета на вятъра след като се опитвам да изиграя играта с ЧУКА ,отначало почва и на следващия удар забива и нищо не става...няколко пъти влизах и излизах от играта ,но файдата е никаква:)