играта едвам върви

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от dandreeva на 10.3.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. dimitrinkani1

    dimitrinkani1 Подрастващ автор

    Абе хумора си го имаме ,ама когато се отнася до нещо толкова изнервящо все пак ми идва в повечко;),а пък и съм свикнала вечееее ...това им е коронния номер .....пуснат ли некой куест или събитие и веднага "сгафват",xDтака,че нищо ново под небето:p

    xDxDxDУжасссссссссссс аз затова не си и правя труда да въртя нищо,че само ще си изхабя патроните;),не,че се пада нещо хубаво,ма то с моя късмет хахххх:D
     
    Последно редактирано от модератора: 11.3.16
  2. .water.

    .water. Адмирал

    Ще се направи ли нещо въпроса със занаятите всичко мога да продам като стигна до занаятите дръвце ?
     
  3. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    За забавянето на играта - работи се по въпроса.
    За проблема с продуктите от занаятите на пазара - За момента не може да бъде коригиран, но ще бъде на дневен ред още в началото на работната седмица.
     
  4. ili12341

    ili12341 Стажант

    Е те такова чудо не е било!
     
  5. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Готово. Дано е по-добре.
     
  6. venila

    venila Подрастващ автор

    И при мен трагедията е пълна!Лошото е,че не е за първи път.До кога ще ни късат нервите.Ние не сме мазохисти .Играем да се забавляваме.Пълно безобразие.Като ми се изчерпи търпението ще спра и да играя.
     
  7. mimeto_009

    mimeto_009 Стажант

    С това замръзване ми отиде 24 часовия комбаин на вятъра кога ще се оправи ID:23842777
     
  8. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз играя 6 години и не съм забелязал чак такива проблеми за каквито вие се оплаквате. Влизам си в играта, влизам си и в други сайтове и нямам забавяния. Бил съм и с 50, и с 150 мегабита нет, в момента съм с 200. И не, проблеми не съм имал.
    Напротив, имам проблеми с фейсбук игрите, които от доста време се движат бавно, но с тая не съм имал. Включени са ми всякакви анимации и ефекти и никога не съм имал повод за оплаквания. Ако имате проблеми, вероятно сте си ги заслужили - може да ви следят кой само се оплаква и нарочно да ви забавят играта за да ви късат нервите и да си научите урока.
     
  9. 4okolino

    4okolino Младши експерт

    Аз съм с 50 мегабита и играта си вървеше о кей,то не е непрекъснато да забива.Това е от 2 дена.И само на фермите имам проблем.Другото в нета си е нормално.
     
    shiky харесва това.
  10. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Караконджо ти пак си се вкарал в некви филми. xD Играта забива , пазара забива, и не е от нета защото другите /КЪДЕ ПО ТЕЖКИ ИГРИ ВЪРВЯТ/ както си трябва.
     
    shiky и meche харесват това.
  11. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Ми може да е от самия браузър, от това какви добавки и изгъзици сте си инсталирали на браузъра, може да е от това че е бета версия, какво ли не. Аз съм го играл толкова години на Опера и Опера Некст, сега играя и на ФаирФокс и пак казвам нямам проблеми. И какви са тея тежки браузърми игри :wuerg:
     
  12. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Изказваш само предположения, нито питаш нито знаеш какво е в моя комп и лаптоп, направо заслужили сме си го били, такива изказвания са несериозни и никой не им обръща внимание, най-много да станеш за смях.
     
    desi232, meche и AIDA_78 харесват това.
  13. -mairon

    -mairon Подрастващ автор

    Е хайде, няма ли някой да каже какво да направим.Вече трети ден си късам нервите.
     
    shiky и nona12370 харесват това.
  14. 4okolino

    4okolino Младши експерт

    Чакане голямо ще падне...До кога?Не се знае.Поне да съобщят ,че наистина има проблем и ,че се работи по въпроса.Явно ние сме хептен никой,затова-НИЩО.
     
  15. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

  16. ludko52

    ludko52 Активен автор

    Редно е да продължат времето на куеста.
     
  17. 4okolino

    4okolino Младши експерт

    Благодаря за информацията!
     
  18. lekence

    lekence Активен автор

    :eek:.....
     
  19. tani1980

    tani1980 Полубог

    Е, ти пък сега.Тази приказка да не си я чел и препрочитал... :(
     
  20. lekence

    lekence Активен автор

    Не,не съм....но се загледах че колегата,пита,отговаря си,цитира се...сетне си благодари......;)
     
    mushnuk харесва това.