играта едвам върви

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от dandreeva на 10.3.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. dandreeva

    dandreeva Стажант

    играта едвам върви, само при мен ли е проблема или е всеобщ
    за 30 минути не може да се обере фермата с комбайн та камо ли на ръка
     
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    При мен имаше проблем с обирането на 4 обора, правих го 2х (бера с комбайн, храня ръчно), нямам с какво друго да пробвам в момента. А след това играта заби до положение рестарт на компютър.
     
  3. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Май проблема е голям защото на доста хора забива.
     
  4. dimitrinkani

    dimitrinkani Кандидат за признание

    Да проблема явно е всеобщ!!!!>:(нестига ,че едвам се тътри,ами и изхвърля през 5 мин!!!!:oops:Да земат да си оправят сайта ли,незнам,ама е нетърпимо...каквото и да се пробвам ..с рестарти ,изключвания на странични и братче не става и това е!!!!Човек трябва да има нерви от корабни въжета -.-
     
  5. pipeto7

    pipeto7 Стажант

    Тази мъка е цял ден.Някой ще си направи ли труда да обясни какво се случва???????????????????
     
  6. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Изпратили сме оплакванията на екипа, както за бавното получаване на подаръците така и за бавната игра. Явно някъде по трасето има проблем или на някои сървър, защото оплакванията са от различни краища.
     
    nefertiti харесва това.
  7. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    И при мене е така цял ден.Страшно ме изнерви.
     
  8. elei52

    elei52 Кандидат за признание

    Е няма такава мъка - един час не ми стига с комбайна да обера и да насея. Докога ще бъде това чудо?????????????
     
  9. lekence

    lekence Активен автор

    Играта си върви много добре,и всичко си е ок...само си търсите повод да мърморите...мммммдаааааа!
     
    nefertiti и milkoga1 харесват това.
  10. milkoga1

    milkoga1 Господар

    И имаме калпав нет,пък оплюваме БП.....xD
     
    georgiev, lion8080 и lekence харесват това.
  11. lekence

    lekence Активен автор

    + това,играта е програмирана за по съвременни машини...не кат на'ште :oops:
    Само мрънкане и недоволство в тоя форум,как пък не казахте нещо позитивно,нещо благодарствено.....
     
    milkoga1 харесва това.
  12. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Кат каза се замислих,че май стана време да сменям вече моя "ПРАВЕЦ 8" :oops:
     
    georgiev, lion8080, [[Fermerkaa]] и 2 други харесват това.
  13. батманХХ

    батманХХ Прохождащ

    Какво мрънкане бре,фермата се бере с комбайн за половин час с 5 влизания и излизания.Някои я играем от години и знаем,че това не е нормално.Що се отнася до машините,ако твоята е за кофата,то моята не е!
     
  14. lekence

    lekence Активен автор

    Време за реклама!
    Вие кат си я играете от Години,що берете с комбайн половин час......на нас новите играта ни върви на чук и си берем пак за толкоз ама на ръка ;)........мммдаааааа
     
  15. dimitrinkani

    dimitrinkani Кандидат за признание

    виж сега lekence ,аз ако играта фърчи нема да си направя ама изобщо труда да се оплаквам от нещо" несъществуващо";)ами ще си цъкам фермата и песен ще си пея:D,Така,че от време на време е нужно да си правят профилактика на сървъра ,за да ни предоставят нормална и забавна игра,а не изнервяща и отвращаваща,при положение,че толкова пари се влагат в нея не само от мен ,а от повечето играчи8)
    П.П.Със сигурност не е от нета ,при положение ,че играя мн други игри ,а интересното е ,че при тях нямам проблемиo_Oзначи" проблема "същевременно идва от тукааааа-.-
     
    Последна редакция: 10.3.16
  16. pipeto7

    pipeto7 Стажант

    :pЗащо подаването на сигнал за проблем го тълкуваш като недоволство?Явно не при всички е така,но наистина е ужастие.
     
  17. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Абе вие чувство за хумор нямате ли бе колеги?Не виждате ли ,че е в кръга на шегата...какво се палите,като забива е масово,ама и да се вйкаме..ква полза,поне малко на хумор да го изкараме ;)
     
    georgiev, lion8080, kismit и 3 други харесват това.
  18. jeny73

    jeny73 Прохождащ

    То хубаво с чувство за хумор,ама такава тегавина,че то вече се изпари:(
     
  19. ludko52

    ludko52 Активен автор

    Я пийте по едно, па и утре е ден! То като не върви, нема нужда да се косиме.
     
  20. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    xDxDxD
    Обрах 3 обора, разходих се до пазара, върнах се да проверя наистина ли са обрани оборите и бяха. Че отидох да видя какво има на колелото на късмета. За пръв път ми се появи дърво, от новорекламираните. Реших от любопитство да врътна. Играта заби. Презаредих страницата. И какво намирам - оборите си стояха необрани, но врътката беше извъртяна. (Поне си спечелих 8 супер храна.)
    xDxDxD
     
    [[Fermerkaa]], dimitrinkani1 и desi232 харесват това.