за фермерите

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от DILQNADELI на 10.11.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
?

за или против тази услуга

  1. Да гласувам за осъществяването и

    73 глас/а
    94.8%
  2. не не я подкрепям

    4 глас/а
    5.2%
  1. DragsterFarm

    DragsterFarm Подрастващ автор

    ахахахах :wuerg:xD:cry:xD

    Викат сложи си купите, земи си хари и бъди усърден и ще успееш да ....
    пращаш ли си по 150 изкачащи на ден? Знам, че имаме под 20 съседа, но все тая - да звучи по-така - а аз се потих преди да взема някое лало от киното, та да се облажа от нещо и аз, а то далаверите били на другото дърво - това високото и буиното - дето не се види кво има в него. Ай Клапка къф ли разказ би написал за таквиз кат ваз? Сигур ша е фън! :music:

    Поредното доказателство, че играта не е за обикновения играч! ;)

    Вие сте ботове - не сте никакви фермери!
    Ай честито на печелившите - аз дойдох да се оплача от най-слабия ми бейбйбум - ама ще пасувам.


    _______________________Cheers______ _ _ _
     
    Последна редакция: 13.11.16
    The.Farm харесва това.
  2. DragsterFarm

    DragsterFarm Подрастващ автор

    ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█████████
    ░░███████░░░░░░░░░░███▒▒▒▒▒▒▒▒███
    ░░█▒▒▒▒▒▒█░░░░░░░███▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒███
    ░░░█▒▒▒▒▒▒█░░░░██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██
    ░░░░█▒▒▒▒▒█░░░██▒▒▒▒▒██▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒▒███
    ░░░░░█▒▒▒█░░░█▒▒▒▒▒▒████▒▒▒▒████▒▒▒▒▒▒██
    ░░░█████████████▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██
    ░░░█▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██
    ░██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█▒▒▒██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒██
    ██▒▒▒███████████▒▒▒▒▒██▒▒▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒▒██
    █▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▒████████▒▒▒▒▒▒▒██
    ██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██
    ░█▒▒▒███████████▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██
    ░██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒████▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█
    ░░████████████░░░█████████████████

    Та значи идеята ми е следната - значи имаш си ти 150 сателитки ( екстра си си- гледаш си всички предавания - и спорт си имаш и биг брадър и литъл систър, малко чалка канали и туй онуй- абе много готини сателитки бе ей - та както и та е), но големия проблем е, че имаш 15 съседа ли са 20 ли са - не съм сигурен! Но туй е проблем не можеш да използваш потенциала на кабелната си - опа сори тука сме със сателит- на сателитките си. Кофти работа!
    Но може би има решение! приемаш там колкото са 15/20 съседа пращаш си подаръците и ги гониш с шут в дупето(ще смекчим израза) Пуф и са вън! И хоп имаш място за нови съседи, каниш се себе си- опа сътелитките си- за приятели/съседи и пращаш нови 15/20 подаръка и после им биеш шута и на тях и повтаряш докато си изгледал всичко по сателитките.
    И те тека всеки ден повтаряш и няма евент който да ти се опре!

    Да та ви питам всички там аааа..... хитри фермери.... вървежна ли е тази идея?
    Има ли хляб в нея?
    Щом са разрешени таквиз шмекерувания.... знам ли? ... може и да зема да пробвам? ... не че ще ми е забавно, ами знам ли... да стана и аз играч.




    _______ей като дръннеш някоя друга бира и ти идват страшни идеи значи.................
    ______________________________Туй за да не ме вземете много на сериозно ;)___.

    /\ спойлерче за четене - идеи, размисли и страсти.... и някоя друга бира :) /\
     
    Последна редакция: 13.11.16
  3. маринката74

    маринката74 Кандидат за признание

    Човече, започвам да се влюбвам в мисленето ти и начина ти на писане! Сам си го дефинирал: БП в тази ниша няма конкуренция. Разнищвайки причините и последствията току виж сме прозрели и картелно споразумение, което дори хипотетично не е изключено. И понеже съм любител на криминалето във всичките му форми сега се чудя дали Лин Чи не е всъщност Дърт Пън, който е препрал някой друг оръжеен или бял милион, купувайки БП?!
    Бях далеч от истината до преди 10 нива. Като новобранец и аз се почесвах и тюхках на всеки евент как да го вземат мътните другите на втория ден са приключили а аз се оплитам като пате в кълчища. Защо да не ми се обсъжда? Темата наистина се върти под сурдинка, а е всеобща тайна. В един определен момент старите пушки светват зайците и кръгът се затваря. В реалния живот никога не се подписвам на бял лист. Във виртуалния - никога не кликвам преди да прочета с какво се съгласявам. Много внимателно прочетох новите ОУП където ясно е обяснено какво приемат за ПУШИНГ. С други думи и твоите 120-150 сателитки и моите 8 не нарушават правилата на играта. Всеки сам кове собствените си стратегии и прилага чужди, успешни такива. Без да излиза от законовата рамка. Ние сме изрядни, are we?
    Имал си - налял си, както би казал Бай Ганьо. Защо? Защото си искал, защото си имал възможност и защото си бил удовлетворен за момента. Знаеш ли защо играя тази игра точно сега и защо и се наслаждавам толкова? Не я превъзнасям и съм далеч от твърдението, че това е съвършения продукт. Аз съм на 42 години. Когато бях на годините на сина ми подобни занимания бяха утопия. Нито една от съвременните технологии не беше измислена и игрите ни бяха реални, навън, с връстници ... Бяха истински и не съжалявам за това. Не съм привърженик на безцелното и зомбиращо висене пред компютъра, но си разтоварвам психиката с фермата. Това е ЕДИНСТВЕНАТА онлайн игра, която играя и ми е достатъчна. За малко се чувствам отново дете. И като такова отказвам да мисля за финансовия просперитет или упадък на БП, да му гледам в канчето и да кроя планове как да му разлея супата. Или да се тикам да му обяснявам, че карфиолът е по-полезен от броколите, само защото него мога да си го позволя, а броколите са ми "кисели". Болшинството от идеите тук започват с революционен патос, който след някой и друг пост заглъхва като потушено въстание. Разни хора, разни идеали!
    Чък Норисчета искай - те са лимитирана серия, само за ценители!
    ... и така в чакане един ден ще осъмна на терасата пред развъдника, в люлеещ се от крилете на мелницата мечи хамак, загърната с катериче одеало и ще си мисля с носталгия за Мишо ... Ех, Мишо - на дърти години чеиз да кътам да се вземем, а ти да се пенсионираш без време ...:p;)
     
    Последна редакция: 13.11.16
    petaar1, The.Farm, [[Fermerkaa]] и още 1 човек харесват това.
  4. The.Farm

    The.Farm Болярин

    "Такива като ваз?". Успокой се, ще ти се пръсне жлъчката от злоба. Не ми дреме кви ги плещиш. Всички сме ботове, щом играем в нета, а не в реалния живот. Айде, грабвай мотиката и търнокопа и прекопай 3-4 декара за да разбереш разлика между бот-фермери и истински фермери. Остави го Джером сега, и за разтуха и весело сърце прочети Чудомир, истински фермере. Далеч си и ти от истината момче, изкачащите са най-малката облага. Има ли ОУП, уточниха ли че може, ДА, айде у лево тогава..
     
    Последна редакция: 13.11.16
    маринката74 харесва това.
  5. DragsterFarm

    DragsterFarm Подрастващ автор

    уоу
    Грам злоба няма в моя коментар - нито в мене! :D Май при тебе се е зародило нещо като злоба.:(

    - За каква разлика ми говориш между истински фермер и бот фермер? Какво общо имаше моя коментар с това? Или не се сещаш какво друго да кажеш? xD

    - И да! Далече съм от всякакви истини свързани с облаги от нечестни или полу-честни дейности! И то свързани с някаква игра!
    В игри не лъжа, не мажа, не използвам кодове , хакове, бъгове, шано вратички и там всякакви там преки пътища дето минават под масата! Да печеля игра - не със собствени усилия - е нещо , което не може да ми донесе никаква забава.
    Не искам да обиждам никой тука - просто лично мнение.
    За мен хората, които играят независимо какви игри и печелят/или/прогресират бързо с помощта - не на собствени усилия, а на нещо си друго (независимо че някой си го е определил като разрешено) било то кодове, хакове , скриптове, бъгове, много акаунти, стероиди, допинги-мокинги , скрити карти в чорапа и каквато и да е там измама - според моите разбирания това са фалшиви хора (отново да не се обиди някой и да почне да ме храни) и аз им казвам за по-просто ботове! Да печелиш нечестно и усмихнато да се биеш в гърдите (не визирам никой!) и да се възгордяваш, забавляваш и задоволяваш от фалшивите резултати - си е ботска работа.

    Та така! Не знам само защо се разпали толкова много? Даже си допълних коментара, че е написан под влиянието и на някоя друга бира и да не ме взимате много на сериозно! Ако не беше бирената мотивация щях да си запазя мнението за себе си,
    но уви то бира пи! Така че фермеру, вземи, та му прости! :inlove:
     
    Последна редакция: 13.11.16
  6. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Хехе, разсмя ме от сърце, момче... без злоба. И да, в мен има злоба, някой път спортна злоба, някой път истинска, чиста неподправена злобна злоба, но завист и огорчение за "несправедливият живот" рядко има в мен. В тебе не виждам завист, но виждам едно постоянно огорчение, ами играй както искаш пич, хе-хе. Но и твоето си е тупане в гърдите, нещо като - "Вижте колко честен играч съм, нямам и не искам друг акаунт, мръсни мултиакаунтови мошеници - МММ". Пролетарски словоизлияния. Ами твоя воля, пич играй и живей живота както го разбираш. Аз нямам проблеми с това. Ти пък защо да имаш с моите акаунти. Не съм светец, и не искам да бъда. Изверг също мисля че не съм. Да, аз съм "обикновен играч", (необикновените са на Уолстрийт) както често обичаш да използваш тази фраза. Как тази игра не била за обикновените хора. Ами, братче, стани необикновен играч. Пък ако не ти е по сърцето, стига мрънка за "За мишките и (обикновените) хората"... хубава повест, прочети я, ако искаш... и филма не е лош. Значи казваш и ти си от бирената партия, простено ти е тогава, чедо. Който пий, зло не мисли... само щуротии върши от време на време. Ето нещо от Чудомир по въпроса:

    И аз си посръбвам например, и вие имате слабост към резняка, между нас казано, ама вечер само по тъмното си попиваме, та ако нещо сгрешим, да не ни види цялото население, а половината, да речем. Пък наш Слави Гугушът, да е жив и здрав на майка си и на тейка си, като нахранил вчера заран кокошките и подринал на магарето, отишъл да се посгрее уж на Петка Иванкин в кръчмата, па — дай един резняк от мене! Дай един от бача си Славя! Дай още един от Гугуша пък и дорде пусне черква, накомкал се хууубаво и тръгнал да снима план на града. Вървял си напосока, диването с диване, пеел си и фланкирал ту насам, ту нататък, по едно време налучкал тяхната улица и се насочил право за вкъщи. Хубаво, ама като доближил Тарамбучкината къща, спрял, хванал се за един кол на оградата и се загледал.
    Къща като къща, рекъл си, отвън, кажи-речи, разградена, вътре неуредена, насред двора тревица и цъфнали димитровчета наоколо. Нашата къща! Същинска нашата!
    И без да му мисли много, влязъл вътре и — тук ли, там ли — тръшнал се на тревата и заспал моментално.
    Излязла после Тарамбучка, отишла при него, клела го, ритала го, заплювала го, ама човек, дето е погълнал две оки приспивателно, от първи сън тъй ли лесно се събужда?
    Като разбрала, че сама нищо не ще може да стори, отишла у тях и се развикала още от пътната врата:
    — Христинооо, рекла, ела, рекла, сестро, у дома, да видиш какво ми е цвете цъфнало в нашата равна градинка!
    Отишла жена му, вайкали се и двете, тюхкали се, повикали и Коля Гайдуря, помогнал той, та го метнали на една тарга и го занесли у дома му.
    Търкулнали го при огнището, метнала жена му една черга отгоре и почнала да нарежда:
    — Ооох, како Стефано, како Стефано, че веднъж ли е било, сестро, дваж ли е било, и белким не съм му свикнала, да речеш, ами едно ме е страх, че днес много рано се е наплюскал, та може и да повтори до довечера!
    — Ами! Ще повтори! Повторили го сладки и медени! Няма да го пускаш да излиза вече! Заключи го отвън, излез и чак довечера се прибери!
    — Ооох, чупил ги е, сестро, и пак ще счупи или вратата, или прозореца…
    — Тогава, както спи, изуй му панталона и го скрий някъде, па ако му държи, нека да върви по долни гащи, където ще! Аз моя хубостник тъй го церях едно време. Не бой се! Изуй го! Сега, както е, и гол да го съблечеш, няма да усети.
    Послушала я Гугушка, свлякла му панталона, скрила го под кацата в зимника и си седнала да чепка парцали до прозореца. По едно време Слави се размърдал, надигнал се, взел стомната и къл-къл-къл… насмукал се здравата, угасил киреча, дето има една дума, тръснал се като росен заек и пак му се припило резняк. Като му се припило пак, станал и си затърсил панталона. Ровил из чергата, обръщал подглавки — няма, та няма.
    — Къде ми е панталонът мари? — попитал най-после жена си.
    — Отгде да зная! Може да си го заложил някъде.
    — Заложил! Трици! Я не дрънкай много, а го потърси!
    — Че де да го търся бе, Славе? Отгде да знам къде си го оставил.
    — Тук е той! Вкъщи! Ти си го скрила! Хайде донеси го, дорде не е играл дървен господ по гърба ти!
    — Ще играе! Ти това знаеш само. И къде ще ходиш по мръкнало вече? Стой си вкъщи, ще хапнеш, ще си легнем, та и ти да си починеш, и аз да разбера, че мъж имам.
    — Панталонааа!…
    — Еее! Стига си врякал! Пукнал, та треснал! Като ти е притрябвал толкова, иди питай Тарамбучка! Нали й беше на гости, може тя да ти го е изула!
    — Кааак! — кипнал Гугушът и се спуснал да вземе ръжена от огнището.
    Като видяла дебелия край, жена му драснала през вратата и потънала някъде из разградените дворища на съседите.
    Посинял, разчорлен, Слави Гугушът се спуснал след нея, но като я изгубил от очи, върнал се пак и почнал да ручка дрешника. Обръщал, хвърлял, късал, качвал се на тавана, в зимника ходил да дири и като не намерил нищо, кипнал още повече и се провикнал, та да го чуе цялата махала:
    — Скрила си го, сврако проскубана, нарочно си го скрила, за да не ходя по кръчмите, ама пак ще ида! Гол-голеничък ще ида, ама ще ида, за да знаеш и помниш кой е Слави Гугушът!
    Не се минало много, и — гологлав, разгърден и засмян до уши — бай Слави крачел по улицата за кръчмата, следван от дечурлигата на цялата махала, които се хилели, подвиквали и подскачали след него. Вместо панталона бих нахлул шарената басмена рокля на жена си, която, понеже била дълга, се влачела отзад като на млада булка.

    Животът на социално ниво при хората в голямата си част е фалшив, аз също съм бил или съм фалшив (гледай ти вече, развивам странна форма за мъченичество и самобичуване). Това ми помага да оцелея, да понеса по-лесно деня например, да. Най обичам да съм фалшив с някой бивш или настоящ шеф-дебил. Да, мъжко момче съм, и съм мачкал, и с юмруци и думи... но това не ми донесе нищо добро. Сега след като имам малко дете и жена, и имам отговорност от обичта си към тях, най-обичам да съм фалшив с шефовете. Може да е фалшиво, може да е нечестно, но какво да се прави "обикновен играч" съм. Така, стига толкоз. И понеже ми дойде вдъхновението и измислих таз' уникална ултра-фракция от терористи тероризираща честните играчи, наречена по горе за краткост МММ - Мръсни Мултиакаунтови Мошеници, мож' да пусна скоро Safety community meeting, с изнасяне на лекция (за защита на предстоящата докторантура) и доклад към "Пушинга, социалния индивидуализъм сред човешките ценности", бухахаха
     
    Последна редакция: 14.11.16