за нови ментори

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от yanina494949 на 4.3.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    xDнз туй ми са случи, туй споделихxDама 10 часа е окxD:pнедей става:cry:че ако земем да ставаме нощем мой да копаме на вънxD
     
    baiete харесва това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Над 24 часа съм стояла без пиле напоследък. А уж доста вися във фермата ;).
     
  3. baiete

    baiete Болярин

    Ма кога дойде нема да са нервим . Щото май смоки е прав с мотиката и навън ша са копа xD
     
    sm0uk3r71 харесва това.
  4. -Защо-

    -Защо- Напреднал

    аз за втори път да попитам,защо имам само един Мишо Малинов

    Никой от всезнаещите ли няма да ми обърне внимание???Защо имам само един Мишо Малинов???
     
    Последно редактирано от модератора: 24.3.16
  5. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей. А колко трябва да имаш? Мишо е за 2 седмици, вероятно му е изтекъл срока вече....
     
  6. baiete

    baiete Болярин

    Я да си попита тези точки с натрупване ли са или само на мен ми се сака де е тъййй :D да знам ко ме чака ,че след 130 точки рипам на 2 а бая ми се видят :oops:

    Ниво на авторитет12345
    Точки за достигане на следващо ниво1000250052509050---
     
    Последна редакция: 24.3.16
  7. tani1980

    tani1980 Полубог

    Не са с натрупване. :oops: Бая зор ще видиш, докато стигнеш заветната цел.
     
  8. -Защо-

    -Защо- Напреднал

    Здравей.ДА знам го това,но единия го нямаше 2 дни(поне за толкова знам).Обърнах внимание случайно.Търсех да изтрия един съсед и видях само един Мишо,влязах в магазина да си взема втория и там го нямаше.Изчаках 1 ден и на втория писах,а тая сутрин се появи и втория.Сега вече са двама и цъкат сантасе;)xD
     
  9. babamarta

    babamarta Подрастващ автор

    Проблема с менторството при мен продължава. Преди 2 седмици писах до съпорт, Невена се помъчи и оправи проблема в едната ферма успя в другата не можа. Миналата седмица пак писах, отговориха ми да стоя по дълго в играта. Ами стоя ама пиленца няма, останах без пиленца, без нито едно. В другата до като цъкна и улавям пиленце, тук няма. Каспаретка видях, че си на линия, хайде бабиното направи нещо ако можеш. ид 41396329
     
  10. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей,
    я влез пробвай сега с лова,аз успях едно да хвана.:oops:
     
  11. babamarta

    babamarta Подрастващ автор

    Благодаря, то с това ще си остана. Ако го изтрия, чак тогава ми позволява системата да уловя друго. В другата имам 5 и без пиленце не оставам, с празен полог. Проблем видя ли ?
     
  12. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Не съм видяла,но те нали работят все по тази система възможно е от там да е проблема.Дано успеят да се хванат пиленца.При мен пък като ги изтрия продължават да се връщат:)
     
  13. babamarta

    babamarta Подрастващ автор

    Да, в другата ако изтрия пиленце и ако няма свободни ми връща същото. Тук не става, има свободни пиленца - сигурна съм, а не мога да уловя. Сега пак пробвах - не става. А ми остават съвсем малко точки да стигна до 5 ниво.
     
  14. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Пилето ми стигна 40-то ниво и отлетя а от системата не получих писмо - незнам и точките дали начисли, съмнявам се че пилето ме е ритнало точно преди края.
     
  15. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Ако е пилето габи и деби, то то те е напуснало само :
    габиидебиleaveMentor2016-03-27, 10:32
     
  16. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Очаквай неочакваното.....благодаря за проверката.
     
  17. fogli66

    fogli66 Стажант

    аз какво да правя с мойте пиленца,светят в червено от един месец.как да ги размърдам да поработят
     
  18. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Няма как да ги принудиш. Изтрий ги и търси следващи. И пак, и пак - докато попаднеш на читави.
    Успех в начинанието!
     
  19. baiete

    baiete Болярин

    Защо на 2 ниво за авторитет нямам дневен бонус ? ID: 10471591 Не ме аресва система ли или е бъг ? :sleepy: Тамън го минах първо и ко се оказа , че съм куц кон xD
     
  20. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Споко, не си куц кон, не е бъг. Някога имаше 1 допълнителна врътка за колелото (не помня обикновена или златна беше), при въвеждането на парти врътките я премахнаха и така не дадоха нещичко друго на нейно място.