за играта отново има проблем

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от yanina494949 на 20.7.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    http://cs.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/aktuální-problémy-ve-hře.7472/#post-243267

    Превод:
    Проблемът с Firefox е решен, необходимо е да се актуализира браузърът до версия 49.0.2, където всичко би трябвало да е наред.
    Друга възможност, която може да подобри играта в този браузър, е ръчното изключване на новата функция "Асинхронно изобразяване на плъгин-модулите на Флаш", който модзила е въвела.
    Изключването става по следния начин:
    1) в адресната лента на браузъра напишете: about:config
    2) потвърдете
    3) намерете в списъка с елементи: dom.ipc.plugins.asyncdrawing.enabled
    4) цъкнете с десния бутон на мишката и ще можете да превключите (toogle), на края на реда трябва да виждате стойност "false", което означава, че новата функция е деактивирана
     
    fenomenalem харесва това.
  2. nik76112

    nik76112 Напреднал

    Направо не е истина, от 30 мин. се мъча с една ферма :mad:, няма ли най-накрая да се оправи тази игра, не мислете само как да вземате, дайте нещо от себе си.
     
  3. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    файда от тез упражнения няма 8)проблем имаше и през хром и при опера, казвам имаше, щото да чукна на клавиатура днес до тоз час при мен е ок, но три дни с техника на поле по 15 мин, за пазар и читалище мисията беше невъзможна8)
     
  4. vili_slava1

    vili_slava1 Прохождащ

    Тук май са на принципа, НА БАВЕН ХОД СЕ СТИГА ПО-ДАЛЕЧЕ, бърза работа нямат.
     
  5. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    те не бързат щот и работа нямат............но бързо и славно си губят играчите.......интереса към играта е почти 0 след като прочетох колко играчи са останали в играта.........
     
  6. Zlobara

    Zlobara Активен автор

    Спазват народната поговорка " Бързата работа - срам за майстора " xD
     
  7. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Много ми е любопитно къде прочете колко играчи са останали в играта.

    Аз лично мога да кажа, че последните дни проблеми с играта съм нямал.
     
    mushnuk, pigi102 и маринката74 харесват това.
  8. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Така е, аз лично знам за няколко ника, които се завърнаха след няколко години "отпуск". :music:
     
    tani1980 харесва това.
  9. krisi026

    krisi026 Младши експерт

    И аз да кажа.Та Галфон-ми е съсед.Първо си смени герба, след като го обвиниха в кражба,а сега свети в червено.>:(
     
  10. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Галфон беше потърпевшия, т.е. неговата ферма някой отмъкна.
     
    mis-bis харесва това.
  11. krisi026

    krisi026 Младши експерт

    Да. И сега крадецът я заряза:mad:
     
  12. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Не е измислица-върви реклама на играта във Facebook.Пише Farmerama-участници 200.Аз не се заяждам просто го споменах.pineapple87 това че ти не си имал проблеми с играта не означава че други не са имали.А колкото до участието всеки сам решава как и къде да си губи свободното време...
     
    fenomenalem харесва това.
  13. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    айде пак се човърка:cry::mad:
     
  14. rumi_5858

    rumi_5858 Стажант

    и при мен е същия проблем, ще погледнете ли моля ? ид 12949173
     
  15. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    здравей, имаше планирана поддръжка за днес преди обяд...
     
  16. rumi_5858

    rumi_5858 Стажант

    Да , ама цикли нещо все още ...