за играта отново има проблем

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от yanina494949 на 20.7.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Ами друга информация към момента не мога да ти дам.Просто споделям пост на играч който е намерил решение,дали ти ще решиш да се възползваш ти решаваш.
     
  2. .water.

    .water. Адмирал

    Добре де моме как може да се повтаря едно и също когато започва нов евент Ренцо или каквато и да е промяна в играта да става проблем и Вие съзирам теб и колегите ти да напишете с чиста съвест че проблема е само в нас?Това е нещо ,което се повтаря отново и отново и чуваме едно до болка познато ,,изчистете кеша , нищо не зависи от нас ,и колегите казаха проблема не е при тях,,.И чакате да започне съответната игра нещата да се уталожат и така до безкрай.Лошото е ,че сте забравили от къде сте тръгнали и не ви пука за играчите изобщо.
     
  3. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Установено е , че проблемът е свързан с firefox, в момента в който получим по-точна информация ще бъдете уведомени. За сега остава варианта да пробвате с друг браузър.
     
  4. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    От където тръгнахме пак сме си там на първо място играчи.Дадох това което към момента може да реши проблема-и то споделен опит от играч.

    ПП:И един път от всичките когато писа по темата не посочи повече подробности около проблема освен крещейки и .....
    Хубав ден ти желая.
     
  5. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Позна, направо нищо не се получава от стрелбата по балони:cry:, от няколко дни сея растението на куеста, а бера слънчогледчета:mad::mad::mad:, с една дума-УЖАС.
     
  6. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ползвам Firefox 49.0.01, флаш-плеър NPAPI 23.0.0.185 (останалите не са инсталирани), Windows 7, интернет със скорост на download 4,99 и upload 1,98 (но малка мрежа, с малко потребители).
    Нямам проблеми с играта.
     
    Каспаретка харесва това.
  7. kobra911

    kobra911 Стажант

    Нищо не разбирам от това, което си написала за съжаление, но при мен само за фермата има проблем.
     
  8. Zlobara

    Zlobara Активен автор

    Е това просто е върха да взема 0 точки при пукането на балоните. Моля, оправете играта!
     
  9. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Към момента колегите съветват да не се използва Firefox.Това е информация от преди минути.
     
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Как да вземеш повече, аз дори не мога да видя къде е кръгчето да се прицеля:mad:и това ако не е подигравка.
     
  11. Zlobara

    Zlobara Активен автор

    Влез през Comet Bird аз пробвах оттам току що и няма проблем
     
  12. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Ми аз съм с Firefox и нямам проблеми.И панаира си върви и играта е ок.
     
    lion8080 и mushnuk харесват това.
  13. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    хаха..........то и аз сега нямам, нямах и до 10 сабалемxD
     
  14. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    :eek:ти кое не разбра от два- три дни се пише , че играта влачи и забива
    xDама поне са четете преди да пишете ;)
    и стига вече с това проблема е при нас 8)пускат браузърна игра да си я настройват не само да лапат8)
     
    Последна редакция: 21.10.16
  15. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    xDма то по ренцо и пит е върха и не е отсега;)
     
  16. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Не е за всички.За това така се получава.
    А ти кое не разбра?:oops:Не съм визирала тебе ,че каза къде ти е проблема-нима ти отговаряш за всикчи.Аз никъде не видях пост от .water. да се посочи поне от къде се логва.Да не говорим ,че и тези които попитах не си направиха труда.
    писах какво последно е казано от колегите -не разбирам къде е проблема.8)
     
  17. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    тук е проблема, другите ти писанки мога ,но няма да коментирам всичко се изчерпва с подчертаното другото е пълнеж
     
  18. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Пълнежа не мисля че идва от менo_O,но както и да е ....
    Темата се разми и вече отива в разсъждения не смятам да продължавам кой какво как е искал да каже и кой какво е схванал.
     
  19. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    :eek:xD
     
  20. naturalna89

    naturalna89 Подрастващ автор

    Играта е провал, Ренцо само взема билети и нищо не пуска. Това не е така за всички акаунти. Тези които имат проблем си имат проблем с всички браузери. Всички съвети дадени до тук са безполезни.