за играта отново има проблем

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от yanina494949 на 20.7.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ZORBA13

    ZORBA13 Напреднал

    От вчера играта и при мен не е наред. Работя с комбайн но пак има някакво забавяне, забиване и какво ли не.
     
  2. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей,
    ти с кой браузър играеш?
     
  3. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    не е в браузъра -.-и през хром и през мозила играта е толкова бавна, че чак влачи:cry:както е тръгнало утре кът дойде ренцо направо ще спре8)
     
    Последна редакция: 20.10.16
    ZORBA13 харесва това.
  4. monikasabov

    monikasabov Стажант

    с мозила
     
  5. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Моля те пробвай с друг браузър и кажи как е.
     
  6. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    през хрома тръгна
     
  7. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Проблемът със сигурност не е в Модзила, с нея играя и нямам вашите проблеми, да ч у к а м на дърво.
     
  8. maq_we78

    maq_we78 Прохождащ

    Аз също обирам трудно
    ID: 45347843
    ако може да проверите
    благодаря
     
  9. .water.

    .water. Адмирал

    Ей хораааааа взе да ми писва модераторите вземете най-накрая и наистина кажете,че има проблем и не ми казвайте да чистя кеш меш и разни там дежурни безсмислени фрази само ,за да отчитате дейност.Не е нормално това всеки път като има нов куест или каквото и да е там да става егати кошмара с обиране преминаване от поле в поле и т.н.Хората не спряха да се оплакват,но и нищо не се променя.Не знам да вземете да напишете ,че не е игра за забавление ами за каляване на нервите да подлудявате хората с вечните неуредици.Синовете ми играят къде по тежки игри с много графики звуци и какво ли не как пък един път нямаха проблем .Това на нищо не прилича половин час да не мога да обера едно поле губя най-ценното ,което имам времето си ,което не мога да спра да минава нито някой може да го компенсира с нещо.
     
    maq_we78 харесва това.
  10. ZORBA13

    ZORBA13 Напреднал

    И при мен е същия проблем от няколко дена насам и промяна никаква :mad:даже и на пазара забива реша ли да купя нещо
     
  11. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    а ти изчитилиси кешаxDxD,ако многоти забива при обиране спри анимациите,донекаде помага
     
  12. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    да 10 часа беше ок, стана 10 почнаха работа и пак мазало:cry:8)
     
  13. monikasabov

    monikasabov Стажант

    през хрома тръгна
     
  14. ralita62

    ralita62 Прохождащ

    Много трудно се играе,много бавно. Това е просто мъчително,просрочват се бонусите,не е честно!! Моля,помогнете по някакъв начин!
     
  15. .water.

    .water. Адмирал

    Хари нямам никакви анимации нито звуци нито нищо всичко спряно това е кошмар един час да не мога да обера опитвам да продам нещо на пазара дървоооооооооооооооооо .Пълна отврат е играта ако щат да ме трият наказват баннват боли ме на юг от пъпа проблема си остава решение няма да има а нашите модератори са като ония птици дето си заравят главата в пясъка , а задника ми стърчи отвън и хич не им дреме .
     
  16. ралицаник

    ралицаник Напреднал

    Ох! Много тегаво,много изнервящо,може ли помощ!!!
     
  17. .water.

    .water. Адмирал

    Бавно ,но сигурно убиват удоволствието забавлението и желанието за игра.
     
  18. naturalna89

    naturalna89 Подрастващ автор

    Това, че играта има проблем е ясно, но никой не го обявява официално за да не искаме компенсации, но след обяд като пуснат панаира на Ренцо всичко ще се "оправи"....
     
    joujoujouj и .water. харесват това.
  19. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравейте,
    [Sammelthread] Einlogg-/Auslogg-/Anzeigeprobleme, FlashPlayer 748 пост(споделя го играч сблъскал се с проблема) може да Ви е от полза може да пробвате.За сега колегите не намират причина грешката да идва от тях.
     
  20. .water.

    .water. Адмирал

    Това с нищо не ми помага не съм германка българка съм и съм в български форум ,така че информацията така поднесена не е полезна.