дърво Маршмелоу

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от .TAINNA. на 16.3.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Може ли да се купи дървото Маршмелоу и от къде? Трябва ми още едно, а гледам, че сме го взимали от тайнствени стръкове. Потърсих инфо във форума, но не намерих за купуване на дървото. Имам едно, но ми трябва още едно за куеста Зловеща менажерия.
     
  2. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей,
    не може да се закупи от магазина на Джак в момента било е от загадъчно стръкче. Друг вариант е на търговия да се сдобиеш с него.
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    21-вия подарък от Рошко този месец е загадъчното стръкче, от което може да ти се пръкне още едно дърво. Желая ти късмет!

    П.П. А ако не ти е изпълнен куеста Градска градина - има го като награда.
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    боцнах стръкчето на Рошко още когато го взех и се пръкна друго. Ще наблегна на градската градина. Сигурна работа е. Съвсем близо съм до дървото. Взех зловещите менажерии и двете. С дървесна и мими тор събрах достатъчно маршмелоу и стигнах до края на куеста. Само ме смущава това, че в края на куеста има две картинки за менажерия, а в склада ми дойде една менажерия. Сега имам две Зловеща менажерия II Така ли трябва да бъде? Ако можеш погледни моля те :)
    ИД 14069390
    Сградите са извадени и заредени.
     
  5. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Първия куест дава 2 менажерии и достъп до втория, за това на последното ниво са 2 еднакви картинки.
     
    .TAINNA. харесва това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Благодаря :)
     
  7. pb789987

    pb789987 Стажант

    Имам малък проблем...обрах малко от тези дървета и ми показва че трябва да съм полуцхила някакви маршмелоу, а не мога да намеря къде...потърсих във форума но нищо не успях да разбера.
     
  8. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    в момента в текущото събитие има маршмелоу. Какво точно си обрала? Иначе има и дърво маршмелоу, но то е достъпно само по време на пълнолуние. Информация за сегашното събитие - https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Одисея-за-лека-нощ.18035/
     
  9. pb789987

    pb789987 Стажант

    Moя грешка обрах някой от галактическите портали но не мога да намеря къде съм получила маршмелоу-тата.
     
  10. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    раздел "разни" в склада. Можеш да използваш и търсачката на склада за по-бързо откриване.