дъждовна гора

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от -iliana7- на 25.8.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. chaikatabs

    chaikatabs Активен автор

    След толкова години...
     
    tutifruti9 харесва това.
  2. bibka70701

    bibka70701 Стажант

    Браво, сега остана и рифа да пуснат
     
  3. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    Въпрос-ако не са отворени всички полета на основнния остров(в който сеем,гл.животни и дървета)може ли да отворим със 250 звезди дъждовната гора.
     
  4. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    лично аз за там не бързам. Само картинката като гледам ми става ясно, че нищо от вече пуснатите предмети /обори, посеви, дървета/ няма да са приложими там, тъй, че много добре направиха БП и така тайничко ни поднесоха едно поле, на което да се разположим, както ни приляга. Макар, че за високите нива и още две такива да ни дадат пак ще ги запълним от раз.:) Рифът - за него съм се подготвила психически за нещо съвсем ново и не знам дали ще е полезно и разтоварващо...

    това ще го тествам и ще ти пиша отново, но мисля, че няма да има проблем, две различни руни са все пак...
     
    bilq76 харесва това.
  5. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Аз също не съм отворила изцяло острова в някои ферми, но ми разрешава да си отключа новото поле без никакъв проблем.
     
    -.kiki12345.69- харесва това.
  6. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    благодаря коктейлче
     
    tutifruti9 харесва това.
  7. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    можеш да отвориш дъждовната гора дори и да нямаш отворено нито едно поле от острова, също и статуя. Това е отделно поле, без да е свързано по някакъв начин неговото приложение с основния остров.
     
    Мариана07, -.kiki12345.69- и tutifruti9 харесват това.
  8. yanbibiyan

    yanbibiyan Стажант

    Тукощо си купих със звездички дъждовната гора,а извинете нещо явно не съм разбрала,защото не я откривам никъде,не знам къде да я намеря!
     
  9. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    на острова
    [​IMG]
     
  10. shmatkaaa91

    shmatkaaa91 Младши експерт

    Изключително съм доволна от новото поле. Отворих го по- рано , отколкото очаквах :D :D но е чисто и готово изцяло за работа :) ... но това с увеличаването на бройките за посеви при временните евенти за нас, които сме отворили дъждовната гора няма да е зор, но за тези , които все още не са събрали нужните звезди... Няма ли да е нечестно спрямо тях ???
     
  11. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    Не се заяждам но ти как я отвори със стоене под дебелите сенки,не вярвам затова имаме поговорка,,за лудо работи а не дей стой,,Както и в живота така и в тази игра трябва да работиш за да се радваш на благата от труда си да имаш нужното търпение и упоритос за да постигнеш целите си
     
    pras4oeood харесва това.
  12. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    честно е да я отвори този, който е събрал звезди...:)
     
    shmatkaaa91 и -.kiki12345.69- харесват това.
  13. shmatkaaa91

    shmatkaaa91 Младши експерт

    Така е :), но виждам, че все пак сте се съобразили поне за този куест и не сте включили посявката на новите растения в дъждовната гора :)
     
  14. mamahadi24

    mamahadi24 Стажант

    зд,авейте искам да попитам защо на дъждовната го,а е то.кова тъмно не можете .и ма.ко да я п,освет.ите ако да б.агода,я ви п,едва,ите.но
     
  15. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    мисля, че не може да се коригира светлината на полето...
     
  16. koteto9

    koteto9 Старейшина

    най сетне нещо хубаво така става на седмица по ниво сега оставада се расшири и полетата на фермата ще е хубаво с куест а не с зведички ? ги свършихме