дъждовна гора

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от -iliana7- на 25.8.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    Супер е новото поле, най-вече при селекция ще има къде да си наслагам разплодниците без да се налага да трия и местя какво ли не. Особено приятно изненадана съм, че искат звезди, а не златни банани.
     
    shmatkaaa91, baiete, maximumpower и 2 други харесват това.
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    имайки предвид разширението на острова е твърде възможно да се увеличат и исканите бройки посеви при временните евенти. Нека не го изключваме като възможност и да сме подготвени психически:)
     
    baiete харесва това.
  3. kosdas

    kosdas Анализатор

    остава да измислят и нещо за супер храната че лично аз немога да си позволя селекций извън временните куестове
     
    shmatkaaa91 и baiete харесват това.
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Ако пускат различни ,постоянни куестови в читалището ,за отваряне на полетата,да предаваме продукция дори и да е много като количество,но без селекции ,да има в тях.
    И вместо звезди, да получаваме златни банани:):)
     
    baiete и kosdas харесват това.
  5. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Далече съм от недоволните, даже съм 101 на 100 по - доволна. Това трябваше да се случи, преди няколко години, та в този ред на мисли, радвам се, че го доживях тоз момент. Хубавки новинки ми даваш, тъкмо се чудех що са ми у повече вранка и совичка, ма на, ще ги натъманя. Направо съм готова да се обясня в любов на екипа и дори на тез у немецко за добрата вест. :p:inlove::music::D:inlove::inlove::inlove::inlove::music::music::music::music::D:D:D:D
     
    baiete и Valkaaa76 харесват това.
  6. kosdas

    kosdas Анализатор

    само да попитам за обикновени врани и сови ли става вапрос или за некои дет се купуват
     
  7. tani1980

    tani1980 Полубог

    Става въпрос за домашните любимци, тях не можеш да сготвиш. ;) Не се сърди, закачка. Не се обиждай, уважавам труда и професията на всеки.
     
  8. kismit

    kismit Активен автор

    Най-после да се въведе нещо, което отдавна се искаше :) Дано с новата придобивка не се сдобием и с бъгове и играта да стане по-тромава. Може би защото се очакваше пускането на кораловия риф, но имам усещането, че това допълнение към Острова се дава като възможност играчите да си помогнат със събирането на златни банани за отварянето на рифа и да се избегнат недоволните мнения по-късно. Каквато и да е причината за пускането на новото поле - на мен ми харесва :)
     
    Мариана07, bayVasil, baiete и 4 други харесват това.
  9. era8593

    era8593 Стажант

    Страхотна идея с това ново поле.
     
  10. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Много се радвам за новото поле на Острова и още повече че ще се отваря със звезди, а не с банани. :D :) :D
     
    baiete харесва това.
  11. .банчева.

    .банчева. Младши експерт

    как се пуска това поле
     
  12. tani1980

    tani1980 Полубог

    Утре в 15 часа ще го въведат в играта и ще се отваря срещу 250 звезди от дървото на уменията.
     
  13. kosdas

    kosdas Анализатор

    за 10 годинини в китаиски ресторант сови и гарги не съм опитвал че много летят явно ма е добра идея за вечеря

    не се обиждам изобщо таказапочнах в началото за 16 години съм виждал кви ли не извращения в кухните
    а и държа много на черен хумур
     
  14. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Абсолютно същото си мислех и аз,подпомагана за златни банани,което е добре,че иначе трудно се събират и сигурно хич няма да са малко,които ще поискат за рифа.
     
    lion8080, kismit и Мариана07 харесват това.
  15. baiete

    baiete Болярин

    И аз съм доволен ! Имам излишни звезди и мисля утре със старта да го отворя и пак ще останат в резерв дари и да се прецакам . Проба грешка . Но съм с позитивни настроения ;) .
     
    [gabi]04, Мариана07, Valkaaa76 и 2 други харесват това.
  16. .банчева.

    .банчева. Младши експерт

    благодаря
     
  17. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    И аз бях взел една сова и една врана в повече, че да ги трампя за нещо по-свястно на ПиТ, ама так и не ги пуснаха, ама сега ще ми дойдат тамън. А отварянето на полето с 250 звезди направо си е подарък:)
     
    tutifruti9 и Valkaaa76 харесват това.
  18. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Ооо да, подарък е и то голям. Притеснява ме само да не ни излезне през носа, че чак не мога да повярвам. Много е хубаво за да е истина, а от опит знам, че в играта безплатен обяд няма. :D
     
  19. kosdas

    kosdas Анализатор

    няма безплатен обяд
     
  20. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    ОЧАКВАЙ НЕОЧАКВАНОТОxDxDxD
    Надявам се, като дам 250 звезди за отваряне на острова, там да ме чака чисто поле:p, аз само да реша какво да слагам.
    Да не се натъкна на буренясало поле, като пустото и вместо съседи да ми трябват банани:mad::mad::mad:.
    Идеята е страхотна, начина на отваряне също:p, ех работата се увеличава, но ние си го искахме отдавнаxDxDxD.
    ДА ВИ Е ЧЕСТИТО ,ФЕРМЕРИ И ДАНО ВСЕ ПО-ЧЕСТО ДА НИ ИЗНЕНАДВАТ ТАКА