дъждовна гора

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от -iliana7- на 25.8.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. -iliana7-

    -iliana7- Напреднал

    Най накрая разширение на Бахама , супер е , много съм доволна , че ще може да се сее , да се слагат дървета и обори . Следващото дано да е Кораловият остров . Браво
     
    Последна редакция: 26.8.15
    FrozenKiss, cecka66, bayVasil и още 1 човек харесват това.
  2. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    най -после ...........
     
    FrozenKiss харесва това.
  3. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Очаквахме риф,получихме гора.xD.Ама все си е нещо,че наистина островчето много отесня.
     
    lion8080, FrozenKiss, MARV3000 и 3 други харесват това.
  4. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    за островчето звездички, после за всяко поленце бананчета ли
     
    FrozenKiss харесва това.
  5. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Радвайте се, бе хора. Недейте да сте толкова песимистични. Още едно поле на Бахама само срещу 250 звездички. Страхотно е и почти "безплатно". Представям си ако звездите бяха банани какво щеше да е реакцията Ви тогава. Ама каквото и да стане винаги ще има недоволни.
     
    bibi_7555, FrozenKiss, bayVasil и 3 други харесват това.
  6. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Е,радваме се де,просто друго очаквахме.:p
     
    lion8080 и MARV3000 харесват това.
  7. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Всички се надяваме да дойде в скоро време и другото!
     
  8. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Супер яко ще е :)
     
  9. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Тук не мисля, че трябва да има хора, които да се оплакват. 250 звезди за откриването на ново поле на Бахамарама, което ще бъде с размерите на досегашното. Определено не са решили да затрудняват играчите. Това лично мен ме изненада много приятно.
    Да всички очакваме кораловия риф, тъй като ни беше обещан вече няколко пъти, но да се надяваме, че скоро и него ще видим в играта.
     
    kaliopa, FrozenKiss, Valkaaa76 и 3 други харесват това.
  10. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Мисля че ще бъдем затруднени,на острова и на цветната градина ,си разширявахме полетата с банани , куетови в читалището като изпълнявахме.
    Всеки който отвори ,дъждовната гора ще го чака изненада.
     
    baiete, MARV3000, bayVasil и още 1 човек харесват това.
  11. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Добре де, повече място за сеене, обори и животни. Безплатно уж - да ама безплатни неща и в живота няма.
    И какво води новото поле със себе си? Повече неща, искащи се в куестите, златни банани за някакви нови неща, по-ниски цени на пазара, още поленца за цъкане, още домашни любимци и т.н.???
    Аз в момента съм със смесени чувства. Новото поле може да е за добро, но може и да не е, това само с времето ще го разберем.
    Отделно - съвсем никаква информация за новото поле. Какво освен тропически дървета, обори и растения ще можем да поставим? Предмети - всички или някои? Кои домашни любимци? И т.н.
    Не ми харесва да съм в неведение.

    ПП1. Иначе направих инвентаризация на наличните ми дървета - почти мога да запълня новото поле с нарове xDxDxD. Дали ще са само дървета има време да реша, но поне знам, че ако реша да е поле с дървета, то няма да ми се наложи да купувам нови, щото те тропическите хич не са евтини.

    ПП2. И една молба към админите - ако е възможно, коригирайте името на темата, че така е леко дезориентиращо.
     
    Последна редакция: 25.8.15
    MARV3000 харесва това.
  12. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    За момента може да се поставя всичко, както на основния остров.
     
  13. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Ееее, голяма лекция му дръпна. Ако пуснат кораловият риф, сигурна съм, че пак ще има мърморещи. На мнение съм, на който не му харесва, да не си отключва гората и да си стои с едно поле.
     
    maximumpower, MARV3000, bayVasil и 4 други харесват това.
  14. milkoga1

    milkoga1 Господар

    То за това е форума,всеки да си изкаже мнението все пак.Принципно всички искаме нововъведения в играта,лошото е че почти винаги възникват проблеми и се появяват "подводни камъни".
     
    lion8080, milkamarkova, MARV3000 и още 1 човек харесват това.
  15. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    Да не сметне някой че се подмазвам ,но до вчера искахме повече място на баха...,че имаме излишък от звезди и т.н.-а нали има ред със Я.М.чатни за тези дето не могат да си го пройзвеждат ,преди това си го купувах за 50,60000 м.п а сега падна до 20000 купих рецепта и те взеха че пуснаха реда .Няма лошо правя подаръци на комшиите
     
    teodor_katq харесва това.
  16. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Благодаря. (Само вметване - островът си е същия, само полето е друго.)

    Имам още един въпрос (засега;)): Кестеновият крал ще действа ли и върху дъждовната гора?
     
  17. kosdas

    kosdas Анализатор

    на първо четене съм доволен след 27-ми ще видим (и аз имам съмнения относно безплатните неща)

    а муши верно оде толкоз търпение го напишеш това
    иначе мога ви кажа засега наздраве за новата придобивка

    п.п. муши относно наровете и аз мога почти

    а и имаите предвид че ни чака нов постоянен куест не се знае колко бахамски ще е още
     
  18. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    На първо четене добре, доволно, на едното поле дърветата на другото животните, трябва и трето, та да можем да садим и растенията. Определено съм доволна от придобивката. Нямам звездите, че като ги посъбера и ги оползотворявам на момента, та и от това съм доволна, тъкмо докато ги събера ще чуя и отзивите. Не разбрах само совите и враните там ще могат ли да се слагат?
     
    kaliopa харесва това.
  19. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    здравей, сови, врани, дракони могат да се слагат на полето. Не могат да се слагат музикалните кутии. Домашните любимци си действат, както и на останалите полета. Слагат се предмети, които са за острова!
    Моето мнение за новото поле е само положително, защото:
    1. Искат се звезди, които се събират много по-лесно от бананите.
    2. Полето си е изчистено, няма нужда от допълнителни усилия за ползването му.
    3. Истински необходимо беше едно такова разширение на острова.
    и т.н., мисля че трябва да сме поне 99% доволните:)
     
    kaliopa, anych, bayVasil и 7 други харесват това.
  20. kosdas

    kosdas Анализатор

    добре че имам 500 звезди резерв
     
    Valkaaa76 и FrozenKiss харесват това.