допълнителни полета

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от IVATOD на 6.3.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. IVATOD

    IVATOD Прохождащ

    Мисля, че трябва като се минат определени нива -например 60 освен тези основни полета за засаждане да се пускат и нови полета.Как иначе един фермер може да разширява фермата си и да реализира продукция от обори, дървета, засаждения като е ограничен само в тези нищожни няколко полета.Играта става безентересна и фермерите нямат стимул.
     
  2. staneli

    staneli Старши болярин

    Не съм съгласна. Полетата не са нищожни няколко, а цели 6 - 3 на фермата и 3 на бахамата, на тях сей и отглеждай животини на воля. Напълно достатъчни са си. А и за цъкалките има още 3 полета. Стига толкова. Пуснат ли още полета, тогава и изисквания за куестовете ще скочат. Не по 2 хиляди изскачащи /като в последното събитие/, ами по 4 хиляди ще искат...
     
    [[Fermerkaa]], amira, Doremi и 2 други харесват това.
  3. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    На когото не му стигат полетата, да си регистрира сателитки.
     
    [[Fermerkaa]] и Doremi харесват това.
  4. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    там де след 60 отиваш на бахама и там ще блъскаш да отваряш още полета
     
  5. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    И аз съм ЗА новите полета. Но да са точно определени и да НЕ уастват в изскачащите и в бройките за куестове - 1 поле само и единствено за производста, 1 - за животни, 1 за дръвца и за растения. Общо 8 нови полета. Заливат ни с тайнствени и загадъчни, а нямаме възможност да ги ползваме. Как да си използвам примерно 20-е лебеда или 15 щъркела - май толкова имах - като нямам киъде да си ги сложа. Или да хабя реални пари, за нереална валута за да си купя менажерии и манифактури - е не сте познали!
     
  6. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Влез в диалог със себе си и се чуй...
    [​IMG]
    И 20 полета да имам, пак няма да си събера боклуците, събирани от 2010 година.
    Никакви полета не искам, особено дето се отварят с една камара ресурси и Време.
    Абсурд...
     
    [[Fermerkaa]], milkoga1, Пума~` и 3 други харесват това.
  7. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Ами на пит подарявай,като имаш две ризи дай една на ближния.
    а ти цели 20 ризи имаш и 15 панталонаxDxDxD
     
    [[Fermerkaa]], стефи_27, DILQNADELI и 2 други харесват това.
  8. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Ако пуснеш анкета, ще разбереш повече какво мислят другите. И колко играчи искат нови полета.
     
  9. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Не само българските играчи, защо си мислите че света се върти около нас? Може по чужбинско играчите да искат полета.
     
  10. БашФермер

    БашФермер Генерал

    искаш ама да не участват в събирането на изкачащите, що? на мен ми е ясно, защото винаги само искаш. ще вземат да пуснат, ще се иска ресурс за отварянето им, а ти пак ще кажеш, че не са ти важни и ти е все тая дали и кога ще ги отвориш. и понеже се знаеш, че си такъв, вечно мрънкаш, от сега се застраховаш. щото другите ще ги отворят и ще събират как си му е реда, а ти пак ще броиш мухите, докато искаш поредната глупост, която в последствие също няма да ти е спешна.
     
    [[Fermerkaa]], Doremi, ZORBA13 и 5 други харесват това.
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Тя и гъбестата гора не му е спешна ,не дава ресурси за нея,добре че два дена и сега още един ден ,увеличиха Зловеща вечеря,за да си вземе редаxDxD:p
    Но кой знае може да не му стигне пак времето:cry::cry:
    Може и заради него ,да увеличиха събитието цели три дена,защото все се оплаква:p:pxDxD
    Може да е с връзки:p
     
    dedoto харесва това.
  12. dedoto

    dedoto Адмирал

    темата ипреди е разисквана само не се сещам дали нямаше и анкета със същите условия за поле за обори и поле за дървета и какво получихме-МЕНАЖЕРИИ и тн. :eek: като се вземе в предвит и огромните броики които вече се искат за евенти и куести:wuerg:
    и за да не измислят някоя и друга простотия от този вид - КАТЕГОРИЧНО СЪМ ПРОТИВ НОВИ ПОЛЕТА8)
     
    -niksan- харесва това.
  13. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Менажериите пуснаха една безплатна ,от трите вида ,за острова и фермата,сега другите са платени:cry:
    Така може да пуснат други полета, да са платени,ще изкара ли по 500 лг за поле Какраконджо да плати?
     
  14. dedoto

    dedoto Адмирал

    коджо нищо няма плати на него му даи да си начеше езика и клавиатуратаxD

    някъде беше писал че всеки ден купува всичко от разсадника-дали?

    каквато е скрънза едва ли дава 1.5 мил. МП :D а да не споменаваме че новите полета може да са и в евро>:(
     
    ..koni.. харесва това.
  15. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Всеки ден купувам първите между 8 и 16 растения. Само от фермата. От острова чат пат купувам грозденце и захарна тръстика.
    Не виждам се тръшкате че след седмица някъде с влака ще довтасат нов бръмбър и ново птиченце?
     
  16. Doremi

    Doremi Старши болярин

    А пак, че не разбрах Ко речи.
     
    milkoga1 и ZORBA13 харесват това.
  17. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    АКО си отворил/а/ всички възможни полета+ облаците,вземи и засечи,колко време ти е нужно за това!Без техника.Умножи го по часовете,дните,месеците,годините,които правиш това -ТУК /по няколко пъти на ден/ и цифрата може да те замисли.....за много неща....
    Лично на мен,след второто поле ми става досадно,а на последното поле задължително да се питам: Аз мазохист ли съм,идиот ли съм....? Те отговорите са ясни,а и доста по-страшни,но........си се питам!:eek:
     
    [[Fermerkaa]], kakata13, -niksan- и 3 други харесват това.
  18. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Само на основното и запустялото поле ,трябва да натиснеш мишката 1616,за обиране ,засяване и поливане,за другите да не говорим:cry::cry:
     
    scaregrowII харесва това.
  19. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    само не ни слагай под един знаменател с теб ( За прости потребители като вас ) да си имаме уважението, че и моето търпение мина всякаква граница с теб
     
  20. tani1980

    tani1980 Полубог

    Престани да обиждаш.
     
    DILQNADELI харесва това.