бъг

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от DILQNADELI на 9.11.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. БашФермер

    БашФермер Генерал

    какъв е този куест? изтървал съм нещо
     
  2. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Като задържа левия бутон на мишката се появи този таймер.Всъщност нищо не отчита де,и при готови и при не готови, може и преди да го е имало, но аз сега го забелязвам.И това е само на специалните предмети от парти врътките.
    [​IMG]
     
  3. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    нее бъг от самото начало си е така
     
    milkoga1 харесва това.
  4. БашФермер

    БашФермер Генерал

    новите куести са бъгави, не позволява вкарването на ресурс от бахама. като отвори плевнята за плодове и растения страницата е празна и няма нищо за предаване
     
  5. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Предадено е.
     
  6. ралицаник

    ралицаник Напреднал

    Какво се случва!! Плевнята ми на бахама е празна,нима са изчезнали всичките ми ресурси?
     
  7. БашФермер

    БашФермер Генерал

    а дали куестите за време ще отчитат правилно? сега ни ощетяват и бавят, защото цялата ми бахама е пълна с обори и чакат старт на задача, а аз не смея да я стартирам, защото всичко е мазало. кво правим?

    другия път да пуснат още толкова неща наведнъж, всички видяхме, че определено им е по силите. "професионалисти"!!!

    ама съм сигурен, че кошниците са наред, там на 100% няма проблеми
     
    MARV3000 харесва това.
  8. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Аз пуснах 1 отчита ми. Немм и кошници не могат да се купуват, ама това било за всички игри :)

    Не в раздел всички се виждат, нищо не е изгубено.
     
  9. БашФермер

    БашФермер Генерал

    ясно защо няма прогрес с бъговете, кошниците са с приоритет. стартирам на твоя отговорност! нахранил съм близо 100 0бора със сх и стоя и дремя. не е проблема в храната, а в това, че заемат място, всичко е супер бъгаво, официално няма, не се знае кой куест е с бъг, кой не....стоим и чакаме, що? щото кошничките са важни.

    и пак си сама, чудейки се кой път да хванеш по-напред. дръжте ги още! май е крайно време да си намерите поне един отговорен с време и възможности.
     
    DILQNADELI харесва това.
  10. БашФермер

    БашФермер Генерал

    и да гласуваме файда няма, нищо не зависи от нас. или сами трябва да си хванат пътя, или трябва да ги натирят. изключително е дразнещо, защото познавам люси колко е съвестна и знам, че винаги дава максимума от себе си за да е полезна, сигурен съм, че и в момента им е писала сумати мейли за инфо и чака, готова на полусъединител. ония си чоплят както винаги в носа. ама той не е луд тоя дето яде баницата, тъмносините са си виновни. рунтавия преди 100г стана мод, ама тогава имаше чат в играта та беше чат мод, само тогава се мъчеше да прави нещо, правеха викторини с въпроси там ама и с това беше греда...грешни отговори и въпроси колко щеш : :D :D :D спря, махнаха чата и от тогава все се скатава, но им кой да му го позволява.

    лю я познавам от преди да стане мод, нямаше ни едно мнение във форума, ама наистина ни едно. милата беше толкова боса :D като реши да става мод се страхуваше, че няма знания, че ще бърка, че няма да е полезна. казах й - да не ти пука, другите да не знаят повече, квото не знаеш питай ще помагаме. и така почна момичето ама се хвърляше през глава винаги с желание - питаше, интересуваше се, помагаше, четеше и най-важното никога не се страхуваше да бъде равна с нас и да вади горещите картофи. е превърна се в това!
     
    sm0uk3r71 и DILQNADELI харесват това.
  11. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Недей сега, че се сещам за точките на едни обори, в земята щях да потъна.

    Проблема с плевнята и куестовете трябва да е решен.
     
  12. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    [​IMG] това п
    ътуване сега какво е
     
  13. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Вече не трябва да се вижда.
     
    uncleRex харесва това.
  14. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Току що си посях семенцата, полето празно, а наличност 0.
    Моля за проверка ,какво се е случило.
    ИД26084662

    Появиха се:)
     
    Последна редакция: 14.3.18
  15. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    явно това ще са новите дървета [​IMG] [​IMG]
     
  16. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    не знам визуално ли е или не но на трите полета без чатни ми показва че обирам по 3 броя от разтението на събитието а като сложа чатни изписва 4 явно нещо се е бъгнало от сутрината
     
  17. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    ИД:2967355
    Мисля, че хаванчетата, които ми даде при обиране, не са отчетени.
    Моля за проверка.
     
  18. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    632 от обиране + 44 от подаръци = 676 - 350 за 1 цветна отвара = 326 толкова са налични и в момента. Всичко е начислено.
     
  19. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Благодаря!
    Искаше ми се аз да съм праваxD.
     
  20. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    вижда се но е старият бонус и не може да се вземе[​IMG]
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.