бутон Не харесвам или Не одобрявам във форума

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от .TAINNA. на 28.8.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
?

Да се въведе ли бутон Не харесвам/Не одобрявам в постовете във Форума?

Гласуването е завършено на 28.8.18.
  1. Да

    50.0%
  2. Не

    50.0%
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Предлагам да се въведе още един бутон в постовете във форума: Не харесвам или Не одобрявам.
    Нивото във форума се вдига на база брой постове. С маркиране на новата опцията ще може да се сваля нивото на играч, публикувал неодобрени постове. Ще бъде нещо като наказателна мярка от играчи за играчи :)
    Предложението ми е да може да се намалява нивото на играчите, ако не са одобрени от определен брой от другите играчи.

    Ако имате други идеи, дайте да ги обсъдим заедно :)
     
    milkoga1 харесва това.
  2. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Мисля, че беше се обсъждало веднъж вече подобно предложение за такъв бутон.Иначе съм напълно съгласен, въпреки че може и да се злоупотребява с него...
     
    -niksan-, .water., fermer4etoo1970 и още 1 човек харесват това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    За да не се злоупотребява, трябва да има някакви критерии, но не се сещам какви.
     
    -niksan- харесва това.
  4. .water.

    .water. Адмирал

    Абсолютно съм съгласна с milkoga1 ще се злоупотребява ,не че има някаква полза и не знам дали изобщо имат някакво значение тези нива ,но съм твърдо против .Ще ти дам пример само един пост и Караконджо ще го върнат в първи клас даже в яслата ще го подкарат и със сателитките та с вдигната ръка няма да стига дъното.И така форума е пуст можеш на пръсти да преброиш тези,които пишат редовно.Ако не харесаш някой ще започне.. ама защо..ама какво..ама от къде на къде..за коя/кой се мислиш и т.н.
     
    AsparagusMintCandy, DILQNADELI, -niksan- и 2 други харесват това.
  5. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Това ми бе достатъчно да гласувам с НЕ.
    Не понасям ГРУПОВОТО "правосъдие" и наказания.Те винаги водят до невинни жертви.Още повече, когато се изразяват в количество,което не винаги е гарант за качество./обективност/ За НАКАЗАНИЯ във форума си има Екип.
    Това ще доведе,само до отрицателни емоции във форума.Сигурен съм-100%
     
    kakata13, AsparagusMintCandy, Кобрелия и 2 други харесват това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Приемам критиките и забележките. Едно го мислех друго стана, но да, прави сте. Затварям темата. Излишна е. Извинявам се, ако съм ви обидила с нещо :oops:
     
    DILQNADELI харесва това.
  7. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Не мисли по този начин.Идеята ти има смисъл,въпроса е реализирането и защитата.Има хора които наистина е наложително да се върнат в "- "нива,но не зная дали отрицателния вот е правилен.А ма пък и що да не е правилен?Има хора които откровено ме дразнят и бих гласувал винаги отрицателно за техни постове,дори и със сателитките.
     
    .TAINNA. и DILQNADELI харесват това.
  8. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    точно и ясно сте написали . какво ще се случи от мен пас по тая тема
     
    .TAINNA. харесва това.
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    наказателна мярка от играчи за играчи - не трябваше да го казвам.
    Знаете, че съм позитивно мислещ човек. Пуснах предложението само заради един играч, който видимо дразни всички играчи. Знаете кой е той. Но .water. и scaregrowII също са прави за злоупотребите и ГРУПОВОТО "правосъдие" и наказания. Затова затворих гласуването. Ако се намери начин да се промени нещо в темата или се дадат добри предложения, може да се отвори за гласуване с други, нови предложения. Ако ли не - здраве. Дразнещия играч (с извинение и без извинение ще го нарека безочлив дебил) ще го игнорирам въпреки натрапчивото му надуто драскане във форума с цел растеж в ниво. Няма да си развалям радостта и удоволствието от играта и от контактите с останалите играчи :)
     
  10. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    виж мацинка лично аз съм нагрубявала много и мен също са нагрубявали, но трябва да има от всеки вид (личности) зада подържаме този форум жив нужни са както хора позитивни и допринесли много за нас начинаещите така са нужни и хора който само ще ни размеят, но с тях е нужно да има и такива който ще разпалят целият форум хора който биха убили скуката в форума, аз гледам на този човек вече като на едно малко дете и го чета редовно защото в неговият пост ще намеря нещо което да ме размее.
     
    .TAINNA. харесва това.