банани

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от musha_buba79 на 26.11.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Ма разбира се че ще им благодаря. Не всеки ден виждаш толкова много златни банани в сметката си. :)
    Не съм ги ползвала и не мисля да ги използвам тъй като всичко което ми е трябвало съм си го отворила. Така че не съм се възползвала от бъга. :) Скрипта не е стигнал още до мен и бананите си стоят, но дори и да съм на минус еди колко си банана, не ме вълнува особено. Знам колко съм имала преди и да ми ги вземат халал да са им. :)
    Надявам се, за доброто на всички играчи, този скрипт да действа и да е в помощ на фермерите, а не в техен ущърб. :)
     
    MARV3000 харесва това.
  2. BiGFarMad

    BiGFarMad Подрастващ автор

    [​IMG]
    (На снимката - биячите на Варун и компания изземват нелегалната контрабанда)

    Бананчетата миии, неее-еее-ее... нееее-ееее. Таман ги докарах един тир контрабанда, пресни и свежи от Еквадор... Анатема, Анатемаааа... на Марианчиту от форума, а на списвача на скриптчето пожелавам да се прероди следващият си живот в паралелна комунистическа вселена, да почака "малко" пред "показния магазин" за кило банани. Да, това би ме възмездило за страданията ми.
     
    Последна редакция: 27.11.15
    MARV3000 харесва това.
  3. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Благодаря на BiGFarMad за милите думи, трогната съм много от специалното внимание! :inlove:
    Не знам при другите как е, но при мен скрипта мина и замина без много шум и си останах със същия брой банани както и преди, даже си ги увеличих малко с наградата от евента.:D
     
    BiGFarMad харесва това.
  4. loboshkinikolai

    loboshkinikolai Прохождащ

    Ако са давани по 77 банана повече,защо съм с - 94 банана.
    ID: 12577575
     
  5. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Количеството е различно за всеки сървър, на твоя са били по 96.
     
  6. moni_99

    moni_99 Прохождащ

    Благодаря за отговора.
     
  7. BiGFarMad

    BiGFarMad Подрастващ автор

    :cry:
    Моля, моля... пак заповядай, за теб душата, винаги ще кажа някоя мила дума...
     
    Мариана07 харесва това.
  8. ludko52

    ludko52 Активен автор

    Грам аванта няма, ако е да вземат, намират начин, а да дадат - чакай. Ние не сме виновни за това, че са се уа......, да се забършат и да дадат компенсация.
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  9. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Мда, съгласна съм! Като например цъкалката от топ 1000. xDxDxD
     
    tani1980 и mushnuk харесват това.
  10. AsparagusMintCandy

    AsparagusMintCandy Обсебен

    Предпочитам бонускод за 1000 лалота, но де тоя късмет.:p
     
    -helixme4o-, tani1980 и [[Fermerkaa]] харесват това.
  11. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Едвам ме нави! xD:p
     
  12. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Преди проблема си имала 186 златни банана, 5 са спечелени от настоящия евент, общо 191, колкото са и в момента.
     
  13. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Въобще защо е това бахало с тези банани-аз участвах-предадох гъбената им каша а също и някои животни и растения.Разбрах че нямям шанс и ако продължавам наистина ще заприличам на някоя от гъбите и се отказах на време.Изглежда за това няма компенсация-и вместо да дадат нещо взеха че ми сложиха един минус на златните банани.Айде от любопитство сглупих-ама имам и друга ферма-там пък въобще нищо не правих-даже с триста зора успях да събера синята светеща гъба-ама и там имам минус-89златни банана-те пък от къде се взеха-питам аз?
     
  14. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    При начисляването на наградите на участниците в топ 1000, в голяма част от останлите ферми по погрешка са били начислени и златни банани. Вчера грешката беше отстранена и бананите върнати обратно. Ако през това време си успял да ги използваш, сега след отстраняване на грешката си на минус.
     
  15. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Висшата математика се включи,вече сме с отрицателни стойности.Скоро очаквайте диференциално,интегрално смятане,теория на множествата,аналитична геометрия,линейна алгебра...което може да доведе до отрицателни стойности на звезди,пенита,лалота,пък може и нива(например:-357 ниво)xDxDxD
     
    lion8080, georgiev, Gabi011975 и 4 други харесват това.
  16. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    ·Средно аритметично отклонение

    Средното аритметично отклонение измерва степента на разсейване на отделните наблюдения около средното аритметично, независимо в каква посока са самите отклонения.
    В абсолютни числа, в зависимост от това дали се пресмята от групирани или от негрупирани данни имаме:

    !!! непретегледно средноаритметично -отклонение!!!8)xD/винаги при БП/xD

    п.п.Аз съм на ПЛЮС,та и с ""МИНУС"-55 банана!:music::music::music:
     
    Последна редакция: 28.11.15
    Gabi011975, Мариана07 и milkoga1 харесват това.
  17. lyd_s_motika

    lyd_s_motika Кандидат за признание

    Да му се и късмета... 12 банана не ми стигнаха да отворя морингата. :cry::cry::cry:
     
  18. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ей това с голямо нетърпение го очаквам. Ще сътвори чудеса във фермата.

    xDxDxD
     
  19. pif4o335

    pif4o335 Кандидат за признание

    хахаха
     
  20. лупина

    лупина Прохождащ

    При мен проблема с бананите си стои на -43 са .