банани

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от musha_buba79 на 26.11.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    па можеше и да не биете тъпани, когато има такава грешка се мълчи и оползотворяваш бързо , ако бяха подарък , нямаше да е тихомълком да ги пуснат...................
     
  2. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Ама и ти вземи чети,казах че и на тях ще дам и на вас ако си нямате;)xD,специално за милко моа да дам един питон xDxDxD,и да вземат и да дават мен байо нищо не ми трябва,колкото и да вадят срещу мен аз и полвинта да разпъня пак ще ги миня ;)xDxDxD
     
    desi232 харесва това.
  3. pif4o335

    pif4o335 Кандидат за признание

    и аз съм категорична, че ще стана мис свят
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  4. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    xDxD не подценявай БП-ския хъс -
    началството рече, че носят се вече в'ъв тръст 8)

    Ееех, мис :p, златна треска е това...
    те бананите не са един и два! ;)
     
  5. snejinka1001

    snejinka1001 Стажант

    Здравейте! някой може ли да каже колко банана повече са начислени всъщност. Нямам никакъв спомен колко бяха моите преди грешката. Благодаря предварително
     
  6. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    При теб грешно начислените са били 85, вече са коригирани.
     
  7. tonitoni_71

    tonitoni_71 Стажант

    ID: 20806547
    Здравейте! Да разбирам ли, че поправката ще означава да се изпишат бананите на минус, с отрицателна стойност? Защото сега се зачетох, и разбрах че е имало бъг. Но си признавам, че използвах бананите и свърших няколко задачи от бахамските куестове, като имам спечелени храни, торове, точки... Съгласен съм да е на минус, стига да не стане така, че да се върнат назад напредъка в куестовете и спечелените точки. Благодаря!
     
  8. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    За момента няма да се връща назад напредъка, но ако си нямал достатъчно преди грешката, сега бананите ти ще са на минус.
     
  9. orehovche

    orehovche Прохождащ

    А моята ферма е прясна от днес, банани не са ми давани, а преди малко стана на минус 77 банана, да разбирам ли, че дължа нещо, което не ми е давано?

    Каквото минах на острова и отворих от храма, си купих палачинки с шоколад от пазара и от куестовете направих малко точки....

    ID: 53519430
     
  10. tani1980

    tani1980 Полубог

    Ха сега де! Много интересен казуса на orehovche.Как така се оказа длъжник?Май скрипта им пак не е верен.Оказа се че с едната дават, а пък с двете вземат и всички са им длъжници.Е га ти лихварската тенденция дето се очертава.
     
    orehovche харесва това.
  11. orehovche

    orehovche Прохождащ

    Да, много се зарадвах, че нямам начислено нищо на острова, за да си започна на чисто, събрах си звездички, отворих си острова и беше на нула банани. Купих 10 палачинки с шоколад и оттук-оттам от читалището отворих дреболии в храма. Ако ме връщат 77 банана назад няма да играя острова изобщо :mad::wuerg:
     
  12. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    мисля, че за цялата им каша , която сами си направиха , трябва да дадат компенсация , то стана истински батак, че чак се размириса
    сега Марианна 07 може пак да им благодари с цяло гърло
     
    billy97 и orehovche харесват това.
  13. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Акаунта се намира на сървъра, засегнат от грешката вчера. Ще проверя какво може да се направи. Моля за спокойствие преди да разберем отговора.
     
    orehovche харесва това.
  14. orehovche

    orehovche Прохождащ

    А няма проблем, аз ще си почакам, то друго не остава xD, ще пийна една студена водица и един валериан. xD
     
  15. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    xD за валериана добре, ама от водицата нема нужда. Провери и ако още има проблем ми пиши.
     
    orehovche харесва това.
  16. orehovche

    orehovche Прохождащ


    Страхотна си, даже съм на плюс, направо една ракия си сипвам. Много благодаря за бързата реакция!
     
    Последна редакция: 27.11.15
  17. tani1980

    tani1980 Полубог

    Същото мазало се получи и когато въвеждаха в играта тези златни банани.Ако правилно си спомням след техните скриптове за поправки и корекции имаше доста изпързаляни на бананови кори. Начислиха им по-малко отколкото трябваше.
     
    orehovche харесва това.
  18. -Защо-

    -Защо- Напреднал

    Те само да кажат ние ще им ги върнем доброволно:)само тези де са ги изпапкали вече :eek:ще трябва да ги изкарат отпред или отзад в кесийка и по ДНЛ та в ГерманияxD
     
  19. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    И без да те връщат назад със 77 банана ,пак ще ти кажа,че острова не си заслужава.Някога съм го развивал от самото му пускане в играта. Беше със скоростта на охлюв с ревматизъм,но сега......Сега е някаква извратена измислица, на извратен УМ.Ако клонираш Симеон Дянков и Чичо Скрудж,ако ги съчетаеш в едно мислене ще разбереш за какво говоря! Това е някаква уникална система на икономическо РОБСТВО/плюс бананов феодализъм/ !!! Хем да работиш за нещо,хем и да платиш /поне два пъти/ за получаването му.Ако не бяха някои "екстри" от предишен сателит,които интегрирах в развитието на новия ми остров и подскочих бързо доста нива-НИКОГА НЕ БИХ СЕ ОБРЕКЪЛ НА ТОЗИ БАНАНОВ/паричен/ МАЗОХИЗЪМ!

    п.п. А си представям,какво е било до скоро...Преди да открият второто поле, което е горе-долу лесно за отваряне/дъждовната гора/Тогава пък, не е било мазохизъм,а чист НИХИЛИЗЪМ!xD/бананово-паричен/

    п.п.2 Бях сигурен,че ще пострадат и невинни ! Съжалявам, и се надявам да не сте Вие,тези,които ще са потърпевшите !
     
    Последна редакция: 27.11.15
  20. tani1980

    tani1980 Полубог

    Ама как бързичко си отстраняват грешките само.... А за другите проблеми в играта не могат значи или по-точно не искат.
     
    billy97 харесва това.