Ясла за паяци

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 21.5.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    хубав куест.само че няма как да го изиграя.с едно поле не става.като сложа дървета и животни остава половин поле.затова просто си следвам моя план за разширяване.снощи започнах гората от гъби.току що завърших първата.разширих се с едно поленце.малко ме стъписаха тия 50 котки фей които ми искаха за последната задача но се справих.започвам следващата гора а на всички вас желая успех с куеста.стискам ви палци.
     
    .TAINNA., sm0uk3r71, kakata13 и 7 други харесват това.
  2. БашФермер

    БашФермер Генерал

    щото не го играя, затова за 20ч вече 350 паяжини. но въпреки това няма да си избягам от плана. ще боря читалището.
     
    Пума~`, .TAINNA., sm0uk3r71 и 2 други харесват това.
  3. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    ОТлично решение...което ти гарантира успехи в бъдещи събития.
    п.п, Чоко е красавец. Каква точно му е породата??
     
    Пума~`, .TAINNA. и sabchooo харесват това.
  4. munci1991

    munci1991 Обитател


    544 паяжини
     
    Пума~`, .TAINNA., sabchooo и още 1 човек харесват това.
  5. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    благодаря.Английски сетер.
     
    .TAINNA. и BUTTERFLAYS харесват това.
  6. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Почти съм приключила с лунните куести, отворих и полетата, искам да отворя зловещия разсадник, дано успея с тези котки, че бройката е голяма, угоявам ги със СХ, но не става бързо, сега съм се заела с куеста заради този тлеещ бук и ако остане време, евента ще е наредxD.
    Не мога да се похваля и с много паяжини--374 до сега,
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. dedoto

    dedoto Адмирал

    уууу.... тая овцъ ко толкоз са я зомбирали кат видях ко иска за папу напра`о съ стресирах:eek: :cry:
     
    eva-mina, -dd76-, kakata13 и 2 други харесват това.
  8. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Аз за по-евтино я храня със супер манджа. xD
     
    eva-mina, -niksan-, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  9. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Какви занаятчийски продукти използвате при пълнолунието?
     
  10. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ужасяващ букет за по-бърз растеж на китките.
    И ако гледам светулки - тамян сребърен пламък.
    Надгробни саксии активирам само ако се сетя, щото нямам какво друго да ги правя, а постоянно от някъде се падат, печелим ги и под.
    И ползвам ЯМЧ, не вампирски серум, щото сея и във фермата.

    П.П. От снощи най-сетне (уффф) съм със 2-ри зомби овчарник. И се прежалих да ги храня със СХ. Сега наблягам на китките за читалището. Временният е в глуха линия, на изчакване.
     
    Последна редакция: 26.5.18
    eva-mina, .TAINNA. и pineapple87 харесват това.
  11. cochonou95

    cochonou95 Подрастващ автор

    Ползвам ЯМЧ (действа глобално) или вампирски серум (само за пълнолунното е). С тези паралелни ивенти обаче не стигам до серума. :) Иначе надгробна саксия за ТО и ужасяващ букет за по-бърз растеж. Букетът НЕ влияе на растение на събитието! Аз го ползвам заради останалите растения.
    От настоящия куест съм си харесала само четвърта стая. Там има сравнително добри награди. Иска най-много падащи (оползотворяват се предметите) и малко растения (някоя и друга реколта от растение на събитието между другите растения). Растението на събитието (4 ч) може да се комбинира на полето с 5-часово растение при накичен ужасяващ букет - времето за растеж става едно и също.
     
    eva-mina, .TAINNA. и pineapple87 харесват това.
  12. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Много благодаря. Правилно съм се ориентирал значи. И аз съм поставил временния в изчакване. Сега наваксвам с отваряне на полето за сеене, че го бях занамерил. За късмет уцелих и 100 % реколта от парти завъртане. :)
     
    .TAINNA., mushnuk и tani1980 харесват това.
  13. БашФермер

    БашФермер Генерал

    ако гледаш животни, за -10% от времето - кървав коктейл, ако сееш от растението за куеста. на което не действа ужасяващия букет и имаш още един свободен слот за животните + валентинска саксия.
    аз моите ги въртя, трия постоянно, че искам с 1 обор да си направя бройките за читалището.
     
    eva-mina и .TAINNA. харесват това.
  14. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    За животните и редичката Великден 2012 помага, тя действа 10 часа.
     
    eva-mina и .TAINNA. харесват това.
  15. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    А нещо да дава плюс едно добиче няма ли? За всички животни, не само за светулката.
     
    .TAINNA. и sabchooo харесват това.
  16. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Има - 100% плевня:oops:
     
    .TAINNA., dedoto, [[Fermerkaa]] и 3 други харесват това.
  17. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Всичките ми опити са неуспешни:mad:, съгласна съм и на 200%:p, но уви, нищо интересно не се пада:mad:.
     
    .TAINNA., kakata13, AsparagusMintCandy и 2 други харесват това.
  18. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Стая №4 завършена, така между другото. За другите ще видим, ако остане време.
     
    .TAINNA. харесва това.
  19. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Стая 3 я завърших, а от 4 остава последното, за утре обаче :) За 1 и 2 още не съм решила :p

    п.п. 5 паяжини и съм оплела стая 4. Стая 2 сигурно ще я направя между другото, но стая 1 абсурд с тези 10000 бр растения. Май даже с поглед няма да я отразя ;)
     
    Последна редакция: 28.5.18
    dedoto харесва това.
  20. terazinni

    terazinni Напреднал

    Тлеещият бук е на 5 овчици разстояние.8) До довечера ще се сдобия и с него. Заради него не пипах единия от куестите. А паяжините помежду другото плета. Остана само първата задача. Ама там иска 10000 растения...
     
    .TAINNA., [[Fermerkaa]] и kakata13 харесват това.