Ясла за паяци

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 21.5.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    2 полета лунна роса - 44 паяжини
    Новото дърво го взех, за сега само 1 е достатъчно, но зомби-овчарниците ще са повече (3-4-5).
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. БашФермер

    БашФермер Генерал

    82 паяжини, но смятам да си изиграя куеста в читалището, на края ако остане малко време ще взема някои награди само от временния
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    много сложно стана това с куеста:mad:, мислех да изиграя него по-напред, но излезе, че дървото и откачената овца, трябва да ги взема от магазина на джак>:(, не ми достигат растенията за там, така, че незнам кое ще е по-напред:mad::mad::mad:.
     
    .TAINNA. и лудакрава1 харесват това.
  4. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    81 от сумрачен цвят и светеща плесен.Аз ще вложа усилия да отворя последните две гъбени полета. Тенденцията да играем сериозни куестове на специалните полета все по-често, ще стане обичайна практика.Може дори старата полянка на Рошко да се трансформира в експериментално поле или просто в четвърто поле на основната ферма. Бъдещето е пред нас !
     
    .TAINNA. и tani1980 харесват това.
  5. tani1980

    tani1980 Полубог

    Пепел ти на клавиатурата! Пу пу xD
     
    eva-mina, .TAINNA. и sm0uk3r71 харесват това.
  6. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Аз нали съм ви казала много да внимавате какво си пожелавате, че после ........
     
    eva-mina, .TAINNA., [[Fermerkaa]] и 2 други харесват това.
  7. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    нищъъъъъъъъъъъъ
     
    eva-mina, .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  8. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ужасена съм от лакомията на зомби овцата. Те и прочутите лакоми петли не ядат толкова.
    :mad::mad::mad:
     
    eva-mina, .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  9. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    ехеееееееееееееее 12 000 зеле мозък за да вземем тлеещия бук......тцтцтц...
     
    eva-mina и .TAINNA. харесват това.
  10. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    бука ми се излюпи отдавна и сега ще се опитам да събера цъкалките а и другите нещица покрай тях:)
     
    .TAINNA. харесва това.
  11. БашФермер

    БашФермер Генерал

    храни ги със супер манджа, правя бройките за читалището и отиват в инвентара
     
    .TAINNA. харесва това.
  12. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Вашите комбайни слагат ли СХ на пълнолунното? При мен не ще. На ръка става.
     
  13. tani1980

    tani1980 Полубог

    И предният път беше така, щях да пиша тогава и забравих. Явно е някакъв проблем, който не са отстранили.
     
    Doremi харесва това.
  14. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    тъй и направих с първата овчица, ама честно - свиди ми, не че нямам, ама...
    а и подозирам, че още (в бъдеще) ще трябват. поне с другите досега е било така.
    че по-добре е да помислят за промяна на папото.

    П.П. не съм пробвала хранене със СХ с комбайна, то и някак си не ми посяга ръката 1-2-3-5 обора да ги храня с него, цъкам на ръка.
     
    .TAINNA. и Doremi харесват това.
  15. Doremi

    Doremi Старши болярин

    ААаааААа... на пълнолунното, само СХ, замижвам и без да мисля, да минава. Дори одеве без да искам нахраних 22 светулки с обикновена храна, та я изхабих... Нямам време да чакам, колкото може по-бързо да се отикват. Не искам да заемат място оборите на местата за сеене. Бонусите си заминават. А кой продукт беше за скъсяване на времето на оборите, пълнолунните, то има ли такова, че нещо не помня?
     
    .TAINNA. харесва това.
  16. munci1991

    munci1991 Обитател


    кристално кълбо - 5 %
    кървав коктейл - 10 %
     
    .TAINNA. и Doremi харесват това.
  17. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Надявах се на нещо без слот.... нямам свободен. Въобще много тъпо е направено, не съм доволна от слотовете.
     
    .TAINNA. и tani1980 харесват това.
  18. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    За + 1 мрачулка е тамян сребърен пламък, сребърен слот.
     
    .TAINNA. харесва това.
  19. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Май яслата ще поиграя малко и ще мина на сеене за гората от гъби, върба медуза и зомби овчарник :)
     
  20. .water.

    .water. Адмирал

    Сега е момента да пуснат избери си дърво да развържем кесиите.Иначе добре падат паяжинките от 5 обора 10тина дървета и две полета забелязан ужас 62 паяжинки доволно.
     
    .TAINNA. харесва това.