Ясла за паяци

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 21.5.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Аз давам предимство на куеста в читалището, искам тлеещия бук, че си имам само едничък, да си има другарче.
    А от това нещо ще озобкам (СХ, парти), а след това ще помисля дали има време и дали имам желание за повече.
    Даже не помня какво имам на полето - дървета някакви и още нещо, ама какво ли е??? Не че има толкова значение xD.
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. staneli

    staneli Старши болярин

    Даже не бях обърнала внимание, че има тлеещ бук в читалищния куест, може би защото като награда в последната задача пише само 1 бук :). Тогава най-напред ще гледам да взема този бук /дано да е тлеещ/, че го нямам и съм зациклила точно на тази задача в Злия брат близнак. Остана ми да чистя и последната задачка от Гора от гъби 4 - само още 100 листа от страховитата върба ми трябват там /с 2-3 обирания на върбите ще ги събера/.
    Пък новия... май и аз като повечето от вас - храната, врътките и ако остане време още нещичко. :)
     
    shiky и .TAINNA. харесват това.
  3. .water.

    .water. Адмирал

    Кой куест новия ли?
     
  4. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    В кой куест е бука?
    От кога търся бук, а дори не съм видяла, че е под носа ми:mad:.
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Да.
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Куестовете-в-читалището.2257/page-14#post-134134


    П.П. Вчера съм била така улисана с ПиТ, че съм изтървала, че за някакво време предстоящия постоянен страховит куест погрешка е бил в играта xD.
     
    Последна редакция: 23.5.18
    milena7004, .water., .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  6. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Благодаря, Муши, добре, че ни отваряш очитеxD.
     
    milena7004 и .TAINNA. харесват това.
  7. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    В случая моите ги отвори една съседка, и аз не бях обърнала внимание.
     
    milena7004 и .TAINNA. харесват това.
  8. mi6elina84

    mi6elina84 Guest

    Аааа благодаря!За там не се бях сетила :)
     
  9. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Да попитам - цъкалките ще могат да се слагат на пълнолунното цъкалково поле, нали?
     
  10. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Да
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  11. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    Добре стартирах, 7 паяжини доволен съм:music:
     
    лудакрава1, fermer4etoo1970, mushnuk и 2 други харесват това.
  12. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    59 паяжини от поле и половина черна дървесна гъба и половин поле дървета.
    Но нямам достатъчно растения да направя по 1 бр. от новото дърво и обор. Те са с предимство в момента, а след това ще отгледам и малко лепкаво плодче, за СХ и врътките ми трябват само 1300 бр. ми трябват, както и 260 паяжини.
     
    .TAINNA. харесва това.
  13. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    при мен 47 броя :)
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    55 паяжини от поле и половина
     
    .TAINNA. харесва това.
  15. munci1991

    munci1991 Обитател

    caмo дървета - 87
     
  16. .water.

    .water. Адмирал

    Смаях се като видях какви съм ги напляскала последно :oops:ама пак 51 паяжинки .Да се надяваме ,че това което съм набелязала ще успея да го взема ако не здраве да е и читалището само да поомета пак ще е супер.
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    при мен 63 дърветата ми бяха двайсетина
     
  18. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Не разбирам защо е това претрупване със събития....не разбирам защо всяко следващо събитие става по - сложно и с огромни количества бройки, от които не можем да съберем необходимите ни падащи и се налага да садим други (в повечето случаи ненужни ни растения) за да успеем....Хайде да ми обяснят как да изпратя на 1 ник примерно тиара и паяжина... Липсата на възможност да изпратя дадено падащо като подарък ограничава възможностите ми да завърша дадено събитие и ме принуждава да избирам кое да играя.....или по - скоро да играя това което съм започнала 1во. И още нещо, което вече коментирах - игрите се правят за играчи с високи нива.. и плевня пълна до пръсване.......Завършвам всяко събитие, което започна и не ми е проблем, но съм недоволна от тенденцията - държа БП да ми отговорят как да изпратя 2 подаръка за различни събития на 1 съсед в 1 ден.
    Относно пълнолунието - ще събирам ресурс за нови дървета и обори и ако ми остане време ще поцъкам за събитието.
     
  19. staneli

    staneli Старши болярин

    Започнах да бера с 2 часа закъснение :), 77 паяжини от 1 поле дървета и обори и 1 поле сумрачен цвят и 4-5 обора.
    Не ми достигат малко растения за медузата и овчарника, та сега тях сея. Ще разсявам лепкавото плодче по-късно, може и чак когато си взема тлеещия бук :).
     
  20. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Ох , поне тлеещ бук имам и няма да се пъна и за него иначе и аз ще се боря за новото дърво и овчарник пък куеста докъде стигне....само да не почнат да ги пускат после на майстори строители на ужаса и да стане язък ни за напъването.