ЯМ - Чатни

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от tutifruti9 на 4.11.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Здравейте, рецептата за чатнито я спечелих тогава, но чак сега стигнах 4 - то ниво в занаята, защо не ми се появява?

    1000 на 100 съм сигурна не ами обедена в това, че я спечелих.

    Рецептата за Ябълково-морковено чатни беше награда от "Есенния евент 2011", а от 13.04.2012 може да се купи от Търговския център срещу 199 ЛГ. Не може да се спечели от Колелото на късмета.



    П.П. А на мен някой ще ми провери ли за чатнито?
     
    Последно редактирано от модератора: 4.11.14
  2. Да, естествено, моля за малко търпение, предадено е.
     
  3. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей,
    проверихме, но не е спечелена рецептата за ЯМЧ, както и тази за Ябълково-тиквичков пай. Евента е бил изпълнен до предходната задача.
     
  4. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Сигурна съм, че го спечелих, за това драпах, да се добера до четвърто ниво. Явно няма да сме на едно мнение, отивам да си купя рецептата, макар, да се чувствам доста излъгана в момента.
    Не е лично към екипа, моля, не ме разбирайте погрешно. Просто съм на 1000 процента сигурна, че тогава играх, до последно...
    Изиграх го, защото знам, колко много ми костваше това....

    Затваряйте темата, друго няма какво да се приказва.
     
    Последна редакция: 5.11.14